Prvý trailer k animovanej sérii Star Trek: Prodigy odhalil príchod nového vzrušujúceho dobrodružstva

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Vesmírnu franšízu Star Trek ti určite nemusíme predstavovať. Kvalitné filmy či seriály z tohto epického sci-fi sveta nás tešia už viac ako 50 rokov. Ale ani jeden z predošlých projektov nebol nikdy zameraný na mladšie publikum, čo sa s príchodom nového seriálu zmení. Animovaná séria Star Trek: Prodigy konečne odhalila prvý trailer a ukáže ti, že aj v týchto nepreskúmaných častiach tmavého vesmíru je stále čo objavovať.

O sériu sa postaralo filmové štúdio Paramount, ktoré úzko spolupracovalo so spoločnosťou Nickelodeon. Je teda jasné, že najnovší animovaný výtvor bude viac sympatizovať s detskými divákmi, ale na svoje si určite prídu aj skalní fanúšikovia. Seriál zažije premiéru na streamovacej platforme Paramount+ už budúci mesiac, 28. októbra.

Prvý trailer k animovanej sérii Star Trek: Prodigy

Najnovšiu ukážku sprevádza rovnaké vzrušenie, aké fanúšikovia očakávali, pričom nechýba ani dostatok humorných či napínavých momentov. Premiéru v animovanej podobe na malých obrazovkách zažije dlhoročná stálica série Kapitánka Kathryn Janeway, ktorú si pod svoje krídla opäť zobrala herečka Kate Mulgrew (Orange is the New Black).

Ale pozor. Tento seriál nebude len o partii vycvičených profesionálov. Na palube Hviezdnej flotily sa predstaví skupina šiestich mladých mimozemšťanov, ktorých výcvikom prevedie hologram Kapitánky. Pri hľadaní lepšej budúcnosti musia začať spolupracovať, pretože vesmírne hrozby sa nezastaviteľne blížia. Sériu sprevádzajú epicky spracované boje, v ktorých sa proti sebe postavia všelijaké stvorenia z rôznych kútov vesmíru.

Star Trek: Prodigy ponúka bohaté hlasové obsadenie, v ktorom nechýbajú Brett Gray, Angus Imrie, Jason Mantzoukas, Rylee Alazraqui, Ella Purnell a Bradley Baker. O réžiu sa postaral Ben Hibon, pre ktorého bude nová animovaná séria od štúdia Paramount režijným debutom. Už len veriť, že všetko dopadne podľa predstáv a na svetlo sveta zavíta ďalší pútavý príbeh z vesmírneho sveta Star Trek.

Páčil sa ti prvý trailer k animovanej sérii Star Trek: Prodigy? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -