Dokážu sa na legendárnom filme ako Star Wars: Episode V nájsť chyby? To nám ukáže Honest trailer, ktorý sa o to pokúsil!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Čo je Úprimný Trailer?

Úprimný trailer (Honest Trailers) vznikol preto, aby v jednom krátkom videu, vtipne poukázal na chyby vo filme. Väčšinou sa jedná o nelogickosť deja, zbytočné naťahovanie filmu ale aj časté opakovanie jednotlivých slov. Tieto trailery tu existujú už nejakú dobu. Konkrétne sú to 4 roky a za ten čas, si s nimi kanál Screen Junkies vydobyl na youtube veľké meno. Momentálne majú 5,8 milióna odoberateľov a celkovo 183 honest trailerov. Screen Junkies majú samozrejme aj iné videá na svojom kanáli, ktoré určite stoja za pozretie. Tento týždeň si urobili srandu z legendárneho filmu Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back.

Star Wars V Honest Trailer

Zatiaľ čo sme posledne videli Honest Trailer na Suicide Squad, vytvoriť ho bolo ľahké, pretože ten film bol sám o sebe chybou. Ale čo taký legendárny Star Wars Episode V: The Empire Strikes Back? Screen Junkies sa pokúsili o nemožné, nájsť na tomto filme nelogické a vtipné chyby. Veru, podarilo sa. Hoci sú to len maličkosti a žiadne závažnosti, zasmejete sa. Čo taký Han Solo, ktorý je neslušne vychovaný, a celý film ukazuje ukazovákom? Alebo Luke, ktorý s Yodom robí nelogické saltá a stojky, prehrá boj s nábytkom a nepočúva jediného žijúceho Jedi-a? Áno, máte pravdu, tento film je takmer bezchybný..

Úprimný trailer urobil youtube kanál Screen Junkies

Pobavilo vás toto video? Sledujete prácu Screen Junkies? O svoje názory sa s nami podeľte v komentároch.

Foto: movieboozer.com

ZDROJyoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -