Rebélia je na vzostupe, odhaľuje nový trailer na Star Wars seriál Andor. Premiéruje už tento mesiac

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Nový trailer na Star Wars seriál Andor

Špionáž, politika, rebélia na vzostupe a temný triler. To všetko odhaľuje nový trailer na Star Wars seriál Andor, ktorý vyšiel počas prezentácie D23 Expo od Disneyho. Rebéliu proti Impériu povedie Cassian Andor, ktorého po skvelom filme Rogue One: A Star Wars Story opäť stvárni herec Diego Luna. Seriál bude zároveň pôsobiť ako jeho prequel.

Ukáže nám cestu hlavnej postavy – od zlodeja až po rebela, špióna v Impériu, ktorého príbeh skončil v Rogue One spolu s Jyn Erso (Felicity Jones). Andor dorazí na streamingovú platformu Disney+21. septembra s trojepizódovou premiérou. Prvá séria bude mať dokopy až 12 epizód, čo je pre Star Wars alebo Marvel svety na Disney+ zatiaľ najväčší počet.

Riaditeľka Lucasfilm štúdií Kathleen Kennedy dokonca prezradila, že Andorov príbeh bude mať dokopy až 24 epizód. Postará sa oň skúsený Tony Gilroy, ktorého môžete poznať ako tvorcu série Bourne, agenta bez minulosti. Podobné „Bourneovské“ napätie môžeme očakávať aj tu – od seriálu máme vysoké očakávania, finálny trailer vyzerá skvelo.

Herecký ansámbel doplnia Genevieve O’Reilly, Stellan Skarsgard, Adria Arjona, Denise Gough, Kyle Soller a Fiona Shaw.

Ako hodnotíte nový trailer na seriál Andor? Tiež sa neviete dočkať tohto špionážneho trileru zo sveta Star Wars? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: theverge.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -