Vyšiel oficiálny trailer na nový akčný animovaný seriál Star Wars: The Bad Batch

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Úspešný animovaný seriál Star Wars: The Clone Wars dostane spin-off. Star Wars: The Bad Batch bude ďalším animovaným dielom od štúdia Lucasfilm a keďže seriál už čoskoro vyjde, konečne sme dostali aj oficiálny trailer plný akcie. Ukázalo sa v ňom mnoho starých známych, ale aj nových Star Wars postáv, vďaka čomu sa obľúbená franšíza opäť o niečo rozšíri.

Seriál sa bude odohrávať po slávnych Klonových vojnách. Zameria sa na malú skupinku experimentálnych klonových vojakov, z ktorých má každý nejaký špeciálnu schopnosť. Títo vojaci sú známi pod menom Bad Batch alebo Clone Force 99. Po skončení vojny sú nútení prežiť v novom meniacom sa svete a prijímajú nové žoldnierske misie, aby sa udržali nad vodou.

Oficiálny trailer Star Wars: The Bad Batch

V traileri sme videli všetkých piatich členov skupiny Bad Batch – Hunter (vylepšené zmysly), Tech (vylepšená inteligencia), Crosshair (vynikajúce zrakové schopnosti), Wrecker (vylepšená fyzická forma) a nováčik Echo, ktorý má robotické časti tela. Táto geneticky upravená skupinka sa líši od svojich klonových bratov. A aj keď majú nadpriemerne dobré výsledky, Impérium sa ich chce zbaviť.

Hlavným záporákom bude zrejme Moff Tarkin, pred ktorým najprv na planéte Kamino skupina Clone Force 99 ukazovala svoje bojové schopnosti. Tarkin dal však neskôr v traileri rozkaz na ich rozprášenie. Tí preto aj za pomoci neznámeho malého chlapca cestujú vesmírom a snažia sa imperiálnym vojakom utiecť. Podľa traileru nás preto čaká veľa akcie a zábavy.

STAR WARS: THE BAD BATCH
Zdroj: geektyrant.com

Seriál nám hlavne ukáže ešte pomerne nepreskúmané časové územie vo svete Star Wars, a to prvé dni impéria. Čo stojí ešte z traileru za zmienku je Fennec Shand, ktorú sme prvýkrát stretli v hranom seriáli The Mandalorian. Túto rolu si v animovanej verzii opäť zopakuje herečka Ming-Na Wen. S oficiálnym trailerom prišiel aj nový plagát, ktorý ste mohli vidieť nad týmto odstavcom.

Seriál Star Wars: The Bad Batch

Tento seriál, rovnako ako Star Wars: The Clone Wars, vytvoril známy tvorca a producent Dave Filoni. O réžiu sa postaral Brad Rau a za scenárom stojí Jennifer Corbett. Všetky klony, podobne ako v ostatných animovaných seriáloch, bude dabovať Dee Bradley Baker. Okrem neho budeme môcť počuť aj spomínanú Ming-Na Wen, Stephena Stantona alebo Andrewa Kishina.

bad batch logo

Star Wars: The Bad Batch vyjde na streamovacej službe Disney+. Prvá časť bude mať ako špeciálna premiérová epizóda 70 minút a dočkáme sa jej na medzinárodný Star Wars deň, teda 4. mája 2021. Druhej epizódy sa dočkáme o pár dní neskôr 7. mája 2021. Ďalšie epizódy budú vychádzať v piatky na týždennej báze.

Tešíte sa na nový seriál Star Wars: The Bad Batch? Svoj názor nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: comingsoon.net, geektyrant.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -