Star Wars: Clone Wars je späť! Pozrite si prvý trailer na návrat legendárneho seriálu!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Pozrite si prvý trailer na návrat Star Wars: Clone Wars!

Prvý deň Comic-Conu a rovno takéto skvelé prekvapenie. Star Wars tento rok opäť preskočilo najväčšiu filmovú udalosť v San Diegu, avšak o seriáli Clone Wars to neplatí. Aj nám sa to zdalo podozrivé. Prečo robia panel na oslavu 10 rokov Clone Wars? Nuž, teraz už nemusíme nad ničím rozmýšľať, keďže všetko je odhalené. Dámy a páni, Disney oficiálne obnovilo dnes už zrušený legendárny animovaný seriál – Star Wars: Clone Wars.

Seriál Clone Wars sa aj napriek všetkej popularite medzi fanúšikmi nedočkal zrovna priaznivého osudu. Po piatich sériách budovania k udalostiam Epizódy III sa seriál zrušil po piatej sérii. Pôvodnej stanici Cartoon Network vtedy totiž skončil kontrakt so štúdiom Lucasfilm a Lucasov veľký vojnový príbeh tak zostal naveky otvorený. Netflix ešte o rok neskôr odvysielal šiestu sezónu s názvom The Lost Missions, kde sa show dočkala ako takého uzavretia. Až teraz to však bude to pravé a hovorí nám o tom aj prvý trailer!

Nie je síce potvrdené, že pôjde o poslednú sériu, no všetko tomu naznačuje. Po 10 rokoch od začatia sa Clone Wars skutočne dočká 7. sérii s riadnym koncom. Tá teda bude obsahovať 12 nových epizód a vysielať sa budú na zatiaľ tajomnej novej Disneyho platforme. Ide teda o skvelý ťah ako dokončiť milovaný seriál ale aj nalákať divákov na novú platformu.

Čo teda máme od seriálu očakávať? Nuž, veľké ukončenie v štýle prequelovej trilógie. Je krásne, že Disney rešpektuje minulosť Star Wars a chce to fanúšikom dokázať aj takýmito gestami. Na twitteri teda teraz kolujú samé #clonewarssaved, ktorý ste mohli vidieť na konci traileru. Uvidíte ho však aj na oficiálnom plagáte nižšie. V týchto fanúšikoch je teda naozaj veľká Sila!

Oficiálny plagát na siedmu sériu Star Wars: Clone Wars!
Oficiálny plagát na siedmu sériu Star Wars: Clone Wars!; Zdroj: starwars.com

Sledovali ste seriál Star Wars: Clone Wars? Ste radi, že je táto legendárna animovaná show späť? Čo vravíte na prvý trailer? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -