Neuveríte, ktorá legendárna postava zo Star Wars dostane svoj vlastný seriál!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Kultovú vesmírnu ságu Star Wars čakajú veľké zmeny. Už v decembri uvidíme ukončenie takzvanej Skywalker ságy, ktorá započala ešte v roku 1977. Po filme Star Wars: The Rise of Skywalker sa toho veľa zmení. Nová trilógia si musí nájsť nového protagonistu, ktorý vôbec po prvýkrát v histórii nebude Skywalker.

K tomu všetkému ešte prichádza streamovacia služba Disney+, ktorá taktiež zamieša karty. Séria sa totižto dočká vôbec prvých hraných seriálov, pričom jedným z nich bude The Mandalorian. O ten sa stará režisér Jon Favreau (Iron Man, Leví kráľ) a hlavnú úlohu si strihne Pedro Pascal (Game of Thrones, Narcos).

Film o Obi-Wanovi Kenobim je už vo výrobe!
Film o Obi-Wanovi Kenobim je už vo výrobe!; Zdroj: independent.co.uk

Legendárna postava zo Star Wars je späť

Druhý oznámený seriál zatiaľ nepozná svoj názov, no zameria sa na postavu Cassiana Andora (Diego Luna) z filmu Rogue One: A Star Wars Story. No a nakoniec tu máme tretí hraný seriál, o ktorom kolovali rôzne fámy. Povrávalo sa, že hlavnou postavou má byť Obi-Wan Kenobi, ktorého opäť stvárni milovaný herec Ewan McGregor.

Štúdio Lucasfilm pôvodne plánovalo vytvoriť sólový Kenobi film, podobne ako bol Solo: A Star Wars Story. Vo februári však prišli informácie, ktoré prezradili, že scenár bol adaptovaný do seriálu pre Disney+ so šiestimi časťami. Dnes to portál Deadline potvrdil a máme to čierne na bielom. Ewan McGregor je späť ako Obi-Wan Kenobi!

Herec Ewan McGregor podpísal zmluvu o tom, že sa v seriáli vráti ako Obi-Wan Kenobi. Žiadne bližšie informácie nám poskytnuté neboli, no toto úplne stačí na otvorenie fľaše šampanského. Dočkali sme sa. Určite sa však môžeme spoľahnúť na to, že sa príbeh seriálu zameria na Kenobiho dobrodružstvá na planéte Tatooine, zatiaľ čo Luke Skywalker vyrastal s jeho tetou a ujom.

A každý z nás chce samozrejme vidieť jeho dejovú linku s Darth Maulom, ktorá ani náhodou neskončila vo filme Hviezdne vojny: Epizóda I – Skrytá hrozba. Obi-Wan a Darth Maul sú totižto odvekí nepriatelia a ich cesty sa ešte veľakrát skrížili. Niečo nám predsa napovedal aj film Solo: A Star Wars Story.

Tak čo, tiež skáčete od radosti až po strop? Každopádne, najbližší film zo série uvidíme v kinách už 19. decembra!

Zdroj: screenrant.com, geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -