Star Wars: Epizóda IX je natočená! Kedy uvidíme trailer?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Star Wars: Epizóda IX je natočená!

Ak ste dnes pocítili veľké narušenie Sily, verte tomu, že to malo nejaký dôvod. Štúdio Lucasfilm totiž oficiálne natočilo posledný diel v Star Wars sérii. Veľké finále so zatiaľ neoficiálnym názvom Epizóda IX totiž včera oficiálne zabalilo kamery a vydalo sa na dlhú 9 mesačnú púť do post-produkcie. Túto veľkú novinku nám oznámil režisér J.J. Abrams na svojom twitteri, spolu s novou fotkou z natáčania, na ktorej je hlavné trio novej a zároveň poslednej Skywalkerovej trilógie. O svoje pocity z ukončenia sa podelili aj ostatní členovia štábu ako herci Jon Boyega (Finn), Joonas Suotamo (Chewbacca) a režisérka druhého oddielu, Victoria Mahoney.

Znie to síce neuveriteľne, no 42-ročná sága sa konečne uzatvorila a príbeh Skywalkerovej rodiny je ukončený. Veľké finále najslávnejšej filmovej ságy sa k nám teda čoraz viac a viac približuje, čo znamená, že už onedlho sa z filmu začnú odhaľovať mnohé skryté veci. Čoskoro by sme sa mali dočkať aj odhalenia oficiálneho názvu, na ktoré nás už pár dní pripravuje herec Anthony Daniels (C3PO).

Ten nám teda vo svojich tweetoch oznamuje, že už čoskoro nás čaká nejaký trailer, alebo aspoň odhalenie názvu poslednej epizódy. Očividne nám dáva nejaké nápovedy, avšak čo by mohli znamenať, to už necháme na vás. Portál Fantha Tracks však práve prišiel so správou, kde tvrdí, že jedna z veľkých sietí kín v Anglicku práve obdržala digitálny balík od štúdia Disney, ktorý nazvali TT1-SW9, čo znamená Teaser Trailer 1 – Star Wars 9. Na rozbalenie balíčka je však potrebný kľúč, ktorý ešte kino nedostalo.

Naposledy keď toto kino od Disney obdržalo takýto balíček bolo napríklad s trailerom na Aladdina, ktorý dostali dva týždne predtým, než im prišiel kľúč. Vyzerá to teda tak, že sme k odhaleniu prvého traileru naozaj blízko a je viac ako možné, že práve spolu s ukážkou sa odhalí aj oficiálny názov, podobne ako to urobil prvý trailer na Avengers: Endgame.

Fanúšikovská základňa filmov Star Wars je teda stále roztrieštená po kontroverznom prijatí poslednej epizódy. Či to teda ovplyvní zárobky deviatej epizódy nevieme, každopádne bude zaujímavé sledovať, ako bude finále fungovať v očiach dlhoročných fanúšikov. O to sa už postará režisér J.J. Abrams, tvorca novej trilógie. Star Wars: Epizóda IX do našich kín dorazí už 19. decembra.

Čo hovoríte na prvú fotku z ukončenia Star Wars? Myslíte, že čoskoro uvidíme prvý trailer? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: fanthatracks.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -