Epizóda IX našla svojho režiséra! Hádajte, kto sa vracia na palubu!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Režisér Epizódy IX je ohlásený!

Tak je to tu! Lucasfilm má náhradu a posledný diel epizódnej Star Wars série môže ísť do výroby! Je to len pár dní, čo sme sa dozvedeli o odchode Colina Trevorrowa z pozície režiséra. Ten na deviatej epizóde usilovne pracoval dva roky, až kým neprišiel na kreatívne nezhody s producentkou Kathleen Kennedy. Ako sme vás už informovali, prvou náhradou mal byť Rian Johnson, ktorý sa nám tento rok ukáže so svojou epizódou VIII. Ten však ponuku odmietol!

Presne tak. Nebojte sa, nie preto, že by natáčanie tejto epizódy neznášal. Ten povedal, že si chce sériu opäť užiť ako fanúšik! Kto sa teda vracia do režisérskeho kresla na Epizódu IX? Nejde o nikoho iného, ako J.J. Abramsa. Ten má na konte zatiaľ najúspešnejší Star Wars film, ktorým je Epizóda VII. Tento film je momentálne zaradený ako tretí najzárobkovejší film vôbec, no a kritiku si drží silnú s 92%! Samozrejme, jeho epizóda sa stala aj obeťou kontroverzie, keďže niektorí fanúšikovia boli pohoršení tým, ako moc sa jeho film podobal na pôvodný diel. J.J. Abrams nám teda všetkým ide dokázať, že o žiadnu kopírku nešlo a túto trilógiu nám (dúfajme) zakončí tak, ako sa patrí!

J.J. Abrams
J.J. Abrams; Zdroj: starwars.com

Čo vravíte na „nového“ režiséra Epizódy IX? Patríte k fanúšikom, ktorí milujú siedmu epizódu alebo nenávidia? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -