Prvý trailer na Star Wars: Epizódu IX je na svete! Bude to legendárny koniec série?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý trailer na Star Wars: Epizódu IX je na svete!

Nemôžem uveriť tomu, čo sa práve chystám napísať. Keď si rozpamätám, že to bolo len pred pár rokmi, čo sme jásali, že sa Star Wars vracia späť so siedmou epizódou, len veľmi ťažko sa mi chce veriť, že sa práve teraz pozeráme na trailer k ukončeniu novej trilógie a vlastne celej Skywalkerovej ságy.

Je to tak, Star Wars končí v podobe, v akej túto sériu poznáme a po premiére Epizódy IX sa už budeme pozerať len na nové projekty o úplne iných postavách v úplne inej dobe. Dosť už ale bolo teoretizovania, o tomto filme sme doteraz nevedeli absolútne nič. To sa ale teraz konečne mení. Nech sa páči, prvý trailer k Epizóde IX, ktorý konečne odhaľuje aj jej názov!

Názov poslednej epizódy teda znie Rise of the Skywalker. Trailer nám naznačuje, že tento film naozaj prepojí všetky doterajšie epizódy a my sa už nevieme dočkať. Bol vám povedomý smiech na konci ukážky? Nuž, podľa všetkého pôjde o návrat samotného Cisára, Palpatinea. Ukážku a všetko zo Star Wars Celebration si však rozoberieme v nasledujúcich dňoch, takže do tej doby necháme teoretizovanie na vás.

Po 40-tich rokoch končí sága, ktorá zadefinovala výzor moderných blockbusterov a my všetci, budeme pri tom. Ako to dopadne, to sa samozrejme dozvieme v našich kinách už 19. decembra. O réžiu sa postaral J.J. Abrams, tvorca novej trilógie, ktorý napísal scenár spolu s oscarovým Chrisom Terriom. Vo filme sa ukážu herci Daisy Ridley, Adam Driver, John Boyega, Oscar Isaac, Mark Hamill, Carrie Fisher a Billy Dee Williams. Nech vás sila sprevádza!

Star Wars: The Rise of Skywalker
Zdroj: twitter.com

Čo hovoríte na prvý trailer? Tešíte sa na záver Star Wars? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -