Kedy uvidíme trailery na Star Wars: Epizódu IX a seriál The Mandalorian?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Kedy vyjdú trailery na Star Wars: Epizódu IX a seriál The Mandalorian?

Star Wars fanúšikov čaká tento rok poriadne nabitý program. Už o pár týždňov do Chicaga prichádza Star Wars Celebration, ktorá so sebou prinesie veľké veci. Pre tých čo o Star Wars Celebration nikdy nepočuli, ide o podujatie podobné Comic-Conu, avšak špeciálne zamerané na Star Wars obsah.

Ako to už na takýchto akciách býva, na fanúšikov budú čakať rôzne panely. Doteraz bývali najväčšími ťahákmi práve tie na pripravované filmy. Inak tomu nebude ani tento rok a Star Wars fanúšikovia sa okrem iného môžu tešiť na dva veľké panely. Prvým bude panel pre Star Wars: Epizódu IX a druhým bude panel pre prvý hraný Star Wars seriál, The Mandalorian.

Mark Hamill a Harrison Ford na Star Wars Celebration
Mark Hamill a Harrison Ford na Star Wars Celebration; Zdroj: trippinwithtara.com

Na panel k Epizóde IX teda príde režisér filmu J.J. Abrams aj s prezidentkou Lucasfilmu, Kathleen Kennedy. Je viac ako pravdepodobné, že aj zopár hereckých predstaviteľov. Pôjde teda o odhalenie poslednej Skywalkerovej epizódy. Očakáva sa, že sa premietne trailer, ako tomu bolo aj predošlé roky, odhalí sa plagát a aj názov. Panel prebehne 12. apríla a mal by byť sprístupnený do celého sveta na oficiálnom streame youtube kanálu Star Wars.

Na panel k seriálu The Mandalorian prídu jeho tvorcovia Jon Favreau a Dave Filoni. Opäť sa nevylučuje príchod hercov seriálu. Pôjde taktiež o prvé predstavenie tohto projektu. Očakáva sa odhalenie traileru a možno aj plagátu. Možno sa prezradia aj detaily ohľadom pripravovanej platforme Disney +, na ktorej bude mať seriál premiéru. Panel prebehne 14. apríla a taktiež by mal byť sprístupnený celému svetu na oficiálnom streame youtube kanálu Star Wars.

Prvá fotka z prvého hraného Star Wars seriálu, The Mandalorian
Zdroj: starwars.com

Budete sledovať streamy zo Star Wars Celebration? Na ktorý trailer sa tešíte viac? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: comingsoon.net; comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -