Star Wars film Kevina Feigeho si našiel scenáristu. Ten predtým pracoval aj na seriáli Loki

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Je známy scenárista, ktorý napíše scenár pre pripravovaný Star Wars film Kevina Feigeho. Kevina Feigeho poznáme ako muža, ktorý je prezidentom Marvel Studios a môže za úspech MCU. Dlho sme o tomto filme nič nevedeli, avšak nedávno nám štúdio Lucasfilm, ktoré stojí za výrobou všetkých projektov zo sveta Star Wars, prezradilo meno scenáristu pre film.

Scenárista pre Star Wars film Kevina Feigeho

Úlohu napísať scenár k filmu dostal scenárista Michael Waldron. Ide o pomerne obľúbeného scenáristu, ktorý spolupracoval na scenári pre film Doctor Strange in the Multiverse of Madness a tiež je scenáristom, tvorcom a výkonným producentom seriálu Loki. Tento človek má teda cez Marvel zrejme dobré vzťahy aj s Kevinom Feigem, a ten si ho preto najal aj na tento nový projekt.

Feige a Waldron
Vľavo Michael Waldron, vpravo Kevin Feige; Zdroj: laughingplace.com

So scenáristom musí byť spokojná teda celá veľká trojka – Disney, Lucasfilm, Marvel – keďže Waldron je poverený pracovať okrem Star Wars filmu aj na na druhej sérii seriálu Loki. Seriál Loki sa tak stal v MCU prvým seriálom, ktorý sa oficiálne predĺžil o ďalšiu sériu. Doteraz sme ho ešte ani nevideli, no štúdio seriálu zrejme dôveruje, ak ho už teraz predĺžilo o novú sériu.

Feigeho Star Wars film

O pripravovanom projekte toho ale veľa nevieme. Je známe, že film nebude nijak spojený so Skywalkerovou ságou a ani so žiadnym iným projektom, ktorý je aktuálne vo výrobe. Tiež je známe, že budeme spoznávať nové miesta a nových ľudí v galaxii. To nám potvrdil aj sám Kevin Feige, ktorý o projekte nepovedal skoro nič:

Milujem ten svet a milujem predstavu skúmania nových ľudí a nových miest vo vesmíre. Ale to je asi tak všetko, čo vám môžem zatiaľ prezradiť.

Kevin Feige toho teda naozaj nepovedal veľa. Na verejnosť sa však dostali informácie, že Feige už povedal istému hercovi, že je v tomto filme pre neho istá rola, v ktorej si ho vie Feige predstaviť a bol by rád, ak by si v tomto filme zahral. Nanešťastie, nepoznáme herca a ani postavu, o ktorú by mohlo ísť. Stále viac a viac reálnejšie je ale toto meno –  Robert Downey Jr.

RDJ v sérii Star Wars?

Herec je známy hlavne pre postavu Iron Mana, ktorá odštartovala celé MCU. V posledných dňoch sa ale veľa hovorí o tom, že by Downey mohol hrať v sérii Star Wars. Štúdio sa netají tým, že by ho chcelo mať v nejakom svojom projekte a fanúšikovia by ho radi videli napríklad ako Veľkoadmirála Thrawna. Ten je obľúbený záporák z animovaného seriálu Star War: Rebels.

robert downey jr grandadmiral thrawn
Zdroj: boundingintocomics.com

Očakáva sa totiž, že postava sa ukáže v živom hereckom prevedení v pripravovanom seriáli Ahsoka a mnohí si v tejto roli vedia predstaviť Downeyho. Ten by sa ale pre spoločný úspech v MCU mohol objaviť práve vo Feigeho Star Wars filme. Všetko sú ale domnienky a nič nie je potvrdené. Feigeho Star Wars film teda zatiaľ má iba režiséra a scenáristu. O ďalších informáciách vás budeme informovať.

Tešíte sa na Feigeho nový Star Wars film? Myslíte, že sa v ňom ukáže Robert Downey Jr.? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -