Tvorcovia Hry o Tróny mieria do Star Wars! O aké filmy sa postarajú?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Star Wars naberá posilu z Westerosu!

Kto by nechcel byť v Star Wars? Je až neskutočné, aké všetky známe mená tento svet milujú, a kto všetko by chcel byť jeho súčasťou. Lucasfilm si však vyberie len pár, a na rozsudok, či vybrali dobre čakáme niekoľko rokov. Aspoň tak to bolo pri J.J. Abramsovi, Garethovi Edwardsovi, Rianovi Johnsonovi, Colinovi Trevorrowi, Christopherovi Millerovi a Phillovi Lordovi a pred nedávnom aj pri Ronovi Howardovi.

Pre niektorých dopadlo učinkovanie v tomto univerze úspešne, pre niektorých zase presným opakom. No a niektorých osud ešte len čaká. Avšak, na zoznam tých, čo tento vesmír rozšíria, boli totižto práve pridané dve veľké mená. David Benioff a D.B. Weiss, najznámejší najmä pre vytvorenie seriálu Game Of Thrones (Hra o Tróny) totižto naozaj miera do praďalekej galaxie. No a dostali veľmi zložitú úlohu.

David Benioff a D.B. Weiss
David Benioff a D.B. Weiss, tvorcovia seriálu Game of Thrones; Zdroj: starwars.com

Nová séria Star Wars filmov!

Práve títo dvaja budú mať na starosť novú filmovú sériu Star Wars, ktorá bude oddelená od našej známej Skywalkerovej ságy, ale aj od tej pripravovanej Johnsonovej trilógie. Vyzerá to tak, že práve títo dvaja, sa postarajú o budúcnosť Star Wars. No a neznamená to len to. Toto ohlásenie je taktiež potvrdením, že Disney má s týmto vesmírom veľké plány. Pravdepodobne s epizódou IX skončí Skywalkerova sága, a budeme sa venovať kompletne novým postavám a príbehom, na kompletne nových planétach v odlišných časoch.

Lucasfilm už dávno tvrdil, že tento vesmír je tak neskutočne bohatý, a že sme z neho videli skutočne málo. Či budú pokračovať aj v samostatných anthology filmoch ako Rogue One alebo Solo netušíme, bude záležať na tom, či bude mať zmysel rozširovať Skywalker ságu. Každopádne, prezidentka Lucasfilmu Kathleen Kennedy je s výberom absolútne nadšená a oboch opísala ako najlepších rozprávačov príbehov vo filmovom priemysle. David Benioff a D.B. Weiss sa stihli vyjadriť, že je to pre nich obrovská pocta a taktiež priznali, že sú malinko vystrašení ale hlavne nadšení touto príležitosťou. No a pochopiteľne, uistili nás, že na Star Wars začnú pracovať až po tom, čo úspešne ukončia ôsmu sériu Game of Thrones!

Čo vravíte na tieto novinky? Sú podľa vás David Benioff a D.B. Weiss schopní vytvoriť novú sériu Star Wars filmov? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -