Navštívte praďalekú galaxiu v hre Star Wars Battlefront II na PC úplne zadarmo

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Hra Star Wars Battlefront II zadarmo

Epic Games Store nám každou ďalšou ponukou hier zadarmo dokazuje, že je viac ako len ďalší konkurent Steamu. Minulý mesiac robil hráčom radosť a rozdával 15 dní tituly zadarmo. Medzi nimi napríklad Cities: Skylines, The Long Dark, Alien: Isolation, Metro 2033, Tropico 5 a mnoho ďalších zvučných hier. Pokiaľ ste počas Vianoc nestihli pozbierať všetky, nemáte sa čoho obávať.

Platforma nám už budúci týždeň poskytne možnosť navštíviť praďalekú galaxiu sveta Hviezdnych vojen. Najnovšou hrou zadarmo totiž bude veľký multiplayer titul Star Wars Battlefront II z roku 2017. Ako a kedy budeme môcť túto hru stiahnuť a ponechať v knižnici už navždy?

Dostupná bude dokonca vyššia edícia Star Wars Battlefront II: Celebration Edition, ktorá obsahuje kolekciu kozmetických úprav z filmu Star Wars: Vzostup Skywalkera (napríklad pre hrdinov ako Rey, Finn alebo Kylo Ren). Nechýba ani 125 úprav pre Trooperov, 100 emotikonov pre hrdinov a Trooperov a viac ako 70 víťazných póz pre hrdinov a Trooperov. To všetko samozrejme v sprievode obsahu hlavnej hry.

Hra bude dostupná úplne zadarmo od 14. januára do 21. januára, takže máte na pridanie titulu do knižnice čas celý týždeň. Stačí si vytvoriť Epic Games účet a navštíviť ich hlavnú stránku, poprípade priamo launcher. Hru si tak dokážete do knižnice pridať aj cez mobilný telefón.

Tak čo, potešila vás Star Wars hra zadarmo a uvidíme sa už budúci týždeň na bojovom poli? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -