Filmy

Lucasfilm zverejnil dátumy premiér pre pokračovania ich najkultovejších filmov! Kedy príde piaty Indiana Jones a Epizóda IX?

Lucasfilm má aj po toľkých rokoch čo ponúknuť! Star Wars aj Indiana Jones stále žijú!

Kto by to len povedal, že si za pár rokov zájde na nový diel kultových filmov od štúdia Lucasfilm. Reč samozrejme nie je o ničom inom, ako o Star Wars sérii a Indiana Jones sérii. Prvá zmienená debutovala v roku 1977, a tá druhá v roku 1981. Jedná sa o jedny z najväčších filmových klasík, aké boli kedy zachytené na kamery. No a obe práve dostali dátum premiéry, pre ich nové pokračovania.

Oficiálny plagát pre Star Wars z roku 1977

Oficiálny plagát pre Star Wars z roku 1977; Zdroj: polygon.com

Ako už všetci vieme, pre Star Wars toto oznámenie až taká veľká vec nebude. Ich nové dobrodružstvo začalo v roku 2015 s epizódou VII. Sila sa prebúdza zaznamenala absolútny úspech, či už u kritikov alebo v tržbách. Začala teda novú trilógiu, ktorú ukončí režisér Jurského Sveta, Colin Trevorrow. No a osudný dátum padol na 24.5. 2019 (začnite šetriť, iba 20 dní po Avengers 4)! Film teda uvidíme iba päť mesiacov po ďalšom projekte zo sveta Star Wars, samostatnom Han Solo filme.

Ofificálny plagát pre Raiders of the Lost ark z roku 1981

Ofificálny plagát pre Raiders of the Lost ark z roku 1981; Zdroj: joblo.com

Výzva pre fanúšikov však príde 10.7. 2020! Tento dátum odteraz patrí hrdinovi s najikonickejším bičom a klobúkom. Indiana Jones sa totižto vráti so svojím piatym dielom! A nie, nepôjde o žiaden reštart. Na režisérsku stoličku sa vracia legendárny Steven Spielberg, no a pred kameru pán herec, Harrison Ford. Čo teda môžeme očakávať? Skvelé filmy? Možno. Pre všetkých to však bude hlavne nostalgia a návrat do starých čias. Či už tých vesmírnych, alebo dobrodužných.

Tešíte sa na to, čo si pre nás Lucasfilm prichystal? Myslíte, že sa filmy stretnú s rovnakým úspechom ako ich prvé diely? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  1 Comment

  Pridaj komentár