Lucasfilm zverejnil dátumy premiér pre pokračovania ich najkultovejších filmov! Kedy príde piaty Indiana Jones a Epizóda IX?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Lucasfilm má aj po toľkých rokoch čo ponúknuť! Star Wars aj Indiana Jones stále žijú!

Kto by to len povedal, že si za pár rokov zájde na nový diel kultových filmov od štúdia Lucasfilm. Reč samozrejme nie je o ničom inom, ako o Star Wars sérii a Indiana Jones sérii. Prvá zmienená debutovala v roku 1977, a tá druhá v roku 1981. Jedná sa o jedny z najväčších filmových klasík, aké boli kedy zachytené na kamery. No a obe práve dostali dátum premiéry, pre ich nové pokračovania.

Oficiálny plagát pre Star Wars z roku 1977
Oficiálny plagát pre Star Wars z roku 1977; Zdroj: polygon.com

Ako už všetci vieme, pre Star Wars toto oznámenie až taká veľká vec nebude. Ich nové dobrodružstvo začalo v roku 2015 s epizódou VII. Sila sa prebúdza zaznamenala absolútny úspech, či už u kritikov alebo v tržbách. Začala teda novú trilógiu, ktorú ukončí režisér Jurského Sveta, Colin Trevorrow. No a osudný dátum padol na 24.5. 2019 (začnite šetriť, iba 20 dní po Avengers 4)! Film teda uvidíme iba päť mesiacov po ďalšom projekte zo sveta Star Wars, samostatnom Han Solo filme.

Ofificálny plagát pre Raiders of the Lost ark z roku 1981
Ofificálny plagát pre Raiders of the Lost ark z roku 1981; Zdroj: joblo.com

Výzva pre fanúšikov však príde 10.7. 2020! Tento dátum odteraz patrí hrdinovi s najikonickejším bičom a klobúkom. Indiana Jones sa totižto vráti so svojím piatym dielom! A nie, nepôjde o žiaden reštart. Na režisérsku stoličku sa vracia legendárny Steven Spielberg, no a pred kameru pán herec, Harrison Ford. Čo teda môžeme očakávať? Skvelé filmy? Možno. Pre všetkých to však bude hlavne nostalgia a návrat do starých čias. Či už tých vesmírnych, alebo dobrodužných.

Tešíte sa na to, čo si pre nás Lucasfilm prichystal? Myslíte, že sa filmy stretnú s rovnakým úspechom ako ich prvé diely? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -