Túto postavu z originálnej Star Wars trilógie bohužiaľ v ôsmej epizóde neuvidíme!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Povedala táto postava svetu Star Wars navždy zbohom?

Mať dnes všetkých hercov z pôvodných Star Wars filmov pokope sa postupne stáva raritou. Bol to jeden z dôvodov, prečo siedma epizóda pôsobila tak špeciálne. Síce už starí, no Luke Skywalker, Han Solo a Leia Organa sa po dlhých 30 rokoch v roku 2015 stretli na jednom plátne, v rovnakom Star Wars vesmíre. No a nie len, že nám pripomenuli všetko dobré na pôvodných Star Wars filmoch, ale taktiež začali niečo rovnako úžasné. Ak si však spomeniete, všetky originálne postavy sme vo filme nevideli.

Lando Calrisian, ktorý bol predstavený ako hlavná postava vo filme Empire Strikes Back niekoľkým fanúšikom v novej epizóde naozaj chýbal. Samozrejme, Lando predsa len nie je taký veľký ako spomínané tri postavy, no stále bol podstatnou súčasťou tohto sveta. Bohužiaľ, dnes sme dostali správu, že Landa si neužijeme ani v najnovšej ôsmej epizóde. A to aj napriek tomu, že by si ho herec Billy Dee Williams ešte rád znova zahral.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=znKxu09P_H8]

Určite je škoda nevyužiť takúto príležitosť, keď je daný herec ešte nažive. Netreba zabúdať, že 30 rokov od pôvodných Star Wars je dlhá doba a herci nie sú nesmrteľní. Takto pred rokom bohužiaľ zaplakal svet všetkých Star Wars fanúšikov nad stratou milovanej princezny Lei, Carrie Fisher. Pre ňu bude učinkovanie v Posledných Jedioch posledné, a bohužiaľ sa budeme musieť pripraviť na veľmi silné rozlúčenie. V epizóde IX by sme sa teda mali dočkať iba jednej postavy z originálnych filmov, ktorým bude Luke Skywalker (ak sa teda niečo nestane v Posledných Jedioch). Určite by teda bolo skvelé vidieť aspoň malé pripomenutie Landa Calrisiana. Ak je tu však niekto veľký Landov fanúšik, tak nech nesmúti. Mladý Lando sa objaví v anthology Star Wars filme, Solo: A Star Wars Story, kde si ho zahrá úspešný herec Donald Glover.

Priali ste si vidieť Landa Calrisiana v najnovšej Star Wars epizóde? Myslíte, že sa objaví v epizóde IX? Ste radi, že si Donald Glover zahrá mladšiu verziu tejto postavy? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -