Bol ohlásený nový Star Wars seriál. Vytvorí ho režisér Spider-Man: Bez domova a zahrá si v ňom Jude Law

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Star Wars: Skeleton Crew

Tohtoročný Star Wars Celebration nám priniesol okrem niekoľkých ukážok a informácií aj jednu novinku. Oznámili totiž výrobu nového seriálu Star Wars: Skeleton Crew. Pracovať na ňom bude režisér Jon Watts a scenárista Christopher Ford. Obaja sú známi z práce na nedávnom filme Spider-Man: Bez domova. A čo sa týka hereckého obsadenia, tam poznáme síce len jedného, no za to skvelého herca. Je ním totižto Jude Law.

O ňom sa už nejaký čas vedelo, že má do sveta Star Wars prísť, no nikto netušil, v akom projekte sa objaví. Teraz už poznáme projekt, no napríklad stále nevieme, aká bude jeho postava. Po tohtoročnom filme Fantastické zvery: Tajomstvá Dumbledora ho tak čaká ďalšia veľká známa franšíza. Na seriáli inak ako výkonní producenti budú pracovať aj Jon Favreau a Dave Filoni. Tí sú známi režiséri a scenáristi, ktorí vytvorili mnoho úspešných Star Wars projektov.

Star Wars skeleton crew
Zdroj: starwarsnewsnet.com

O čom seriál bude?

Projekt bol doteraz známy pod názvom Grammar Rodeo. Odkazovalo to na jednu epizódu kresleného seriálu Simpsonovci, v ktorej Bart a jeho traja spolužiaci idú na týždenný výlet po tom, ako si cez falošný preukaz požičajú auto. S podobným príbehom by mal prísť aj tento nový Star Wars seriál, v ktorom sa skupina detí, ktorá je stratená v galaxii, snaží nájsť niekde nový domov. Odkazuje na to aj koncept art, ktorý môžete vidieť vyššie.

O seriáli ešte oznámili, že pôjde o galaktickú verziu klasických Amblinových dobrodružných filmov z 80. rokov. A tiež ešte to, že seriál bude zasadený v období Novej Republiky, konkrétne nie dlho po udalostiach filmu Hviezdne vojny VI – Návrat Jediho. Odohrávať sa bude teda zhruba v rovnakom období ako seriál The Mandalorian či The Book of Boba Fett. Seriál sa začne nakrúcať v lete tohto roku a vyjsť by mal v roku 2023.

Čo vravíte na tento nový prírastok do sveta Star Wars? Zaistí mu Jude Law úspech?

Zdroj: hollywoodreporter.com, variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -