Už onedlho sa dozvieme nové informácie o plánovaných Star Wars spinoff filmoch. Čo všetko zatiaľ vieme?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Lucasfilm si tento rok nájde naozaj veľa času na diskusiu o nových Star Wars spinoff filmoch. Dá sa povedať, že plánovaniu rôznych príbehov zasvätia zvyšok tohto roka. Minulý rok štúdio zariskovalo s filmom Rogue One – ten však prekonal všetky očakávania a stal sa ohromným úspechom. Tento fakt štúdiu teda určite dodal odvahu pustiť sa do ďalších projektov, ktoré vyrozprávajú tie najrôznejšie príbehy z vesmíru Star Wars. Zatiaľ vieme iba toľko, že budúci rok sa do kín dostane sólový Han Solo film. Ostatné však ešte nejakú tú chvíľu zostane záhadou.

Star Wars: Han Solo
Mladého Hana si v spinoff filme zahrá herec Alden Ehrenreich; Zdroj: gizmodo.co.uk

Čo ďalšie Lucasfilm plánuje?

Podľa najnovších informácií by sme sa mali dočkať minimálne ešte troch ďalších Star Wars spinoff filmov. Tie zahrnú príbehy postáv Obi-Wan Kenobi, Boba Fett a aj nejaký romantický dej. Ktorý z nich si pozrieme v roku 2020 sa dozvieme už toto leto. Po internete kolujú aj správy, podľa ktorých na jednom z týchto projektov pracuje tvorca úspešného seriálu Mr. Robot Sam Esmail. Všetko je zatiaľ však ešte len vo hviezdach a o plánoch štúdia, ktoré sa odohrajú po Epizóde IX ani nemusíme špekulovať.

Prezidentka Lucasfilm Kathleen Kennedy nám o Star Wars IX a ďalších plánoch prezradila toto:

„Úprimne, o spinoffoch sa začíname rozprávať už teraz. Filmu Han Solo obetujeme najbližších štyri či päť týždňov a pripravujeme sa na finálne práce na scenáre pre Epizódu IX. V nasledujúcich mesiacoch potom budeme mať mnoho meetingov, na ktorých prediskutujeme všetky možné nápady. Po štyridsiatich rokoch dobrodružstva fanúšikovia nazhromaždili toľko rôznych informácií a vymysleli tak veľa teórií, že niekedy aj my sami z ich nápadov čerpáme. Všetko čo sa k nám dostane si teda určite prečítame a aspoň chvíľu nad tým porozmýšľame. Je nám jasné, že filmovú sériu vlastní štúdio iba do takej miery, ako patrí aj fanúšikom samotným.“

Toto vyjadrenie je veľmi uisťujúce. Fanúšikov isto poteší fakt, ako veľmi ich štúdio rešpektuje. Na ďalšie informácie ohľadom Star Wars spinoff filmov sa nesmierne tešíme a čo najskôr sa o ne s vami podelíme.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -