Filmy

Nepáčil sa vám Star Wars: The Last Jedi? Štúdio Disney reaguje na zatiaľ najhoršie hodnotený Star Wars film podľa ľudí na Rottentomatoes!

Čo vraví Disney na odpor ľudí voči Star Wars: The Last Jedi na stránke Rottentomatoes?

Tak takýto rozpor sme tu ešte nemali. Odkedy sa začala najnovšia kapitola milovaného Star Wars univerza premietať v kinách, odvtedy prichádzajú najrozdielnejšie recenzie z milovanej galaxie. Fanúšikovia na internete sa pustili do vojny proti kritikom a ľuďom, ktorým sa film páčil. Doteraz to však vyzeralo, že si Disney s týmto starosti robiť nebude. Portál Rottentomatoes má však zo všetkých stránok najhorší rating pre tento film (od ľudí, nie kritikov), a tak pripravili oficiálne vyhlásenie:

“Rian Johnson, herci, a celý Lucasfilm tím priniesli filmový zážitok, ktorý rozhodne patrí do Star Wars sveta, no zároveň pôsobí sviežo, nečakane a novo. To všetko z tohto spravilo Star Wars film, aký diváci ešte nikdy nevideli – prinútil ľudí rozprávať, špekulovať nad záhadami, a my vieme, že je toho naraz dosť. Všetko ale berieme ako pozitívnu reakciu, ktorá dúfame pomôže filmu na to, aby sa o ňom naďalej rozprávalo, a aby si ho diváci užili v kinách ešte raz počas tohto hojného sviatočného obdobia.”

Touto správou teda iba potvrdili to, čo nám vraveli celý rok. Veľa fanúšikov na takýto Star Wars film nebolo pripravených, presne tak ako sľubovali (vyzerá to tak, že aj očakávali). Čo je ale určite zaujímavé je, že Rottentomatoes je jediná stránka, ktorá má divácke recenzie takto nízko, a to konkrétne na 56%. Imdb si zatiaľ drží rating 7,9 a Cinemascore udelilo filmu známku A. Zdroje dokonca prezradili, že na RT môžu písať recenzie aj ľudia, čo film nevideli, takže možno je percento ovplyvnené aj tým. To je ale momentálne úplne jedno, keďže Twitter a Facebook sa v prvých dňoch priam zaplnil neprajnými recenziami od fanúšikov. Nášho spoilerového rozobratia filmu sa však dočkáte už čoskoro, takže zatiaľ priestor na vyjadrenie dostávate vy.

Čo vravíte na odpoveď od štúdia Disney? Ako hodnotíte film Star Wars: The Last Jedi? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár