Vyšla druhá verzia filmu Star Wars: The Last Jedi! Na Slovensku si ju však nevychutnáme!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Existuje druhá verzia filmu Star Wars: The Last Jedi!

Zatiaľ posledná epizóda Skywalkerovej Star Wars ságy už pomalinky doráža do rôznych domácností. Ako isto viete, v USA si tituly vždy užívajú o niečo skôr, keďže u nich funguje systém digitálnych kódov. V podstate za rovnakú sumu ako blu-ray si budú môcť film legálne stiahnuť a to rovno aj s niekoľkými špeciálnymi bonusami, ktoré sa niekedy líšia od tých na blu-ray diskoch. Film Star Wars: The Last Jedi (Poslední Jediovia) však tentokrát svojím digitálnym bonusom veľmi prekvapil.

Všetci, čo si najnovší film zakúpili digitálne cez portál Movies Anywhere sa totižto môžu tešiť na jeden veľmi veľký a unikátny bonus. Budú si totižto môcť pustiť druhú verziu filmu, ktorá neobsahuje žiadne dialógy a ani zvukové efekty. Verzia sa volá The Last Jedi: Score-Only Version a pôjde v podstate o tichý film, iba s hudbou Johna Williamsa. Režisér Rian Johnson povedal, že urobil dielo, ktoré funguje najmagickejšie práve vďaka ikonickej hudbe majstra Johna Williamsa, a že práve preto sa rozhodol urobiť verziu filmu iba s ňou. Viac sa dozviete v oficiálnom videu:

The Last Jedi: Score-Only Version

Immerse your senses in John Williams’ iconic music with an exclusive score-only version of Star Wars: The Last Jedi when you bring home the film on Movies Anywhere: https://moviesanywhere.com/movie/star-wars-the-last-jedi

Uverejnil používateľ Star Wars Movies Sobota 17. marca 2018

Pre filmových a najmä hudobných fajnšmekrov teda pôjde o úplne jedinečný zážitok. Zároveň ide o jeden z najzaujímavejších bonusov, aký sme mali doteraz možnosť vidieť. Lucasfilm sa teda rozhnevaných fanúšikov nebojí a naďalej si stojí za tým, že vytvorili skvelý film. Do našich domácností teda The Last Jedi prichádza skutočne vo veľkom štýle, keďže na blu-ray diskoch nám sľubujú 14 vymazaných scén, 2 hodiny behid the scenes záberov a celovečerný profesionálny dokument Režisér a Jediovia, ktorý rozpráva o tom, aké to je režírovať Star Wars film z pohľadu dlhoročného fanúšika a milovníka ságy, Riana Johnsona (tieto bonusy vyjdú aj u nás). Nuž, je teda určite škoda, že k tejto Score-Only verzii my prístup nemáme, to by sa u nás totižto musel chytiť trend digitálnych kódov. Každopádne, všetkým čo prístup majú veľmi závidíme.

Chceli by ste „vidieť“ túto verziu filmu Star Wars: The Last Jedi? Ako vnímate film s odstupom času? Súhlasíte, že hudba je to čo robí Star Wars najmagickejším? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -