Čakanie sa skončilo! Oficiálny Star Wars: The Last Jedi trailer je medzi nami!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Mnohí neverili, že tento deň príde, no stalo sa! Star Wars: The Last Jedi trailer je tu!

Je možné, že sú to už dva roky, odkedy sme netrpezlivo vyčkávali na vyše-tridsaťročné pokračovanie kultovej série Star Wars? Doteraz tomu nechceme veriť. Pred dvoma rokmi sme v takomto čase očakávali oficiálny trailer na siedmu epizódu menom The Force Awakens. No a tak ako vtedy, aj dnes sme dostali riadnu porciu toho, na čo všetko sa môžme tešiť už v decembri!

Dlho očakávaný Star Wars: The Last Jedi trailer je konečne tu, no a myslím, že slová tu už nie sú potrebné. Z traileru vyžarujú emócie, nostalgia, nádherné zábery, akcia a predovšetkým zaujímavý a originálny príbeh. Túto epizódu si zobral na plecia režisér Rian Johnson, ktorý stojí za troma najúspešnejšími epizódami seriálu Breaking Bad a nadčasovom diele Looper. Ale schválne, kto to dokázal prečítať až sem bez toho, aby hneď preskočil na trailer? Nuž, ak áno, ďalej už to rozťahovať nebudem. Nech sa páči, prvý a zároveň posledný oficiálny trailer na náš tohtoročný vianočný darček:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=Q0CbN8sfihY]

Oficiálny plagát na Star Wars: The Last Jedi
Oficiálny plagát na Star Wars: The Last Jedi; Zdroj: starwars.com

Počnúc dneškom teda oficiálne začína Star Wars ošiaľ. Dnes sa spúšťa predpredaj lístkov na prvé premietania (aj u nás!), no a už čoskoro očakávajte televízne spoty, medzinárodné trailery, hračkárstva narvané plyšovými Porgami, cosplaye na predaj, droidov na oblečení a reklamy po celom internete. Je to tu! Ako teda bude pokračovať dejová linka najikonickejšieho filmového hrdinu všetkých čias, Luka Skywalkera? Čo sa bude diať s Rey a Kylo Renom? A ako dopadne osud našej princeznej Lei? Na všetko sa dozvieme odpoveď už 14. decembra. Slovenský názov filmu je oficiálne preložený ako: Poslední Jediovia, no a film bude u nás uvedený aj v slovenskom dabingu. Viac asi už naozaj netreba. Dvojročné čakanie sa končí. Zatiaľ ide o trailer roka (nezabúdajme na Infinity War). Herci a štáb nás pripravujú na film plný prekvapení. Máme sa teda naozaj na čo tešiť. My dúfame, že nás Sila nesklame! Vidíme sa v kine.

Čo vravíte na Star Wars: The Last Jedi trailer? Máte radi Star Wars filmy? Pôjde podľa vás o film roka? Napíšte nám do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -