Filmy

Režisér Star Wars: The Last Jedi nás spolu s Markom Hamillom varuje ohľadom marketingu! Blíži sa niečo?

Čo nám radia Rian Johnson a Mark Hamill ohľadom marketingu na najnovší Star Wars film?

Všetci sme to zažili, všetci si to pamätáme. Marketing na siedmu epizódu Star Wars v roku 2015 bol absolútne neskutočný. Na každom rohu internetu, na bilboardoch a po celých mestách boli buď svetelné meče alebo hlavné postavy z filmu. Svet sa z toho pomaly zbláznil. Disney však vedelo čo robilo, no a práve preto sa The Force Awakens stalo s tržbami 2 miliardy a 68 miliónov tretím najzárobkovejším filmom v histórii. Nejakým spôsobom jednoducho dokázali do kín nahnať aj tých, čo doteraz Star Wars nevideli. Ako to však bude tento rok s nadchádzajúcou epizódou?

Je august a do premiéry ešte máme pár mesiacov. Bohužiaľ, ide o naozaj už len pár mesiacov. Marketing sa pomaly ale isto začína zdvíhať. Kedy odštartuje na plno? S príchodom nového traileru. No a ten už čoskoro bude klopať na dvere. Doteraz však marketing trochu stál na mieste, no nedal sa nazvať zlým. Máme prvé charakterové postavy, po týždňoch vychádzajú nové fotky, no a už je to dávnejšie, čo sme videli prvý trailer spolu s videom zo zákulisia. Všetko sa však poriadne začne už o chvíľu, no a prekvapivo nás pred týmto všetkým začali varovať 2 hlavní pracovníci Lucasfilmu.

https://twitter.com/rianjohnson/status/895767035791134720

Presne tak, nejde o nikoho iného ako režiséra Riana Johnsona a predstaviteľa jedného z najikonickejších Star Wars hrdinov, Marka Hamilla. Ak vám preklad robí problémy, tak ide o jednu prostú vec. Máme sa vyhýbať všetkému, čo teraz z marketingu vyjde. Je teda jasné, že vlna Star Wars tu bude už čoskoro. Dokážeme však odolať? Nuž, asi ako väčšina, traileru určite nie. Všetkým klipom a spotom sa však budeme usilovne vyhýbať a preto radíme, aby ste sa vyhli aj vy. Keď to vravia títo dvaja ľudia, určite ich treba poslúchnuť.

Tešíte sa na nové Star Wars? Pamätáte si marketing na siedmu epizódu? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Pripravuje sa film s názvom Chosen Ones, ktorý vznikne podľa knižnej predlohy od autorky Divergencie. Dočkáme sa pokračovania, alebo ide o úplne nový príbeh?

  Filmy

  Originálny scenár filmu Rýchlo a zbesilo sa prerábal kvôli herečke Michelle Rodriguez

  Filmy

  Film Jumanji 4 je potvrdený a určite nás nebude nudiť. Čo môžeme čakať?

  FilmyTrailery

  Režiséri Avengers: Endgame prichádzajú na Netflix s akčnou peckou s Chrisom Hemsworthom

  2 komentáre

  Pridaj komentár