Poznáte zábavnú hru Stardew Valley? Tvorcovia prezradili, že sa hra dočká multiplayeru pre 4 hráčov a veľa ďalších noviniek!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Naposledy, kedy sme počulo o štúdiu Chucklefish, bolo nám povedané, že sa pripravuje veľkolepá novinka. Jedná sa totižto o režim pre viacerých hráčov a hra Stardew Valley sa tým pádom rozšíri o niečo nové.

Teraz si ako správny hráč predstavte túto oddychovú a zábavnú hru pre štyroch hráčov u vás doma. Neznie to úžasne? Nachádzať sa v jednej miestnosti a kričať po sebe, čo má kto robiť. Najnovší obrázok z dielne tejto hry stojí určite za pozretie. Nech sa páči.

Nová aktualizácia pre štyroch hráčov; zdroj: twitter

Koľko noviniek si pre nás hra Stardew Valley pripravila? 

Na tomto obrázku si môžete všimnúť pár zaujímavých vecí. Prvou z nich sú dva domy vedľa seba, z ktorých je jeden vyrobený z kameňa na rozdiel od ostatných drevených domov. Taktiež vedie všetko k tomu, že s vašim LAN partnerom budete môcť byť susedia. Druhou novinkou je plameniak, ktorý stojí uprostred pola. Budú s nami zviera nažívať v jednej domácnosti, alebo to je len nový druh strašiaka? To sa uvidí až po tom, čo sa do sveta hier vypustí táto novinka.

Pozitívnych správ zo sveta tejto hry však existuje viacero. Pracuje sa taktiež na vylepšení obsahu pre jedného hráča, kde sa do hry pridajú nové prvky, vrátane dlho očakávaného povolania. Ak vás táto novinka zaujala a nechcete čakať, môžete si danú hru skúsiť. Nájdete ju samozrejme na službe Steam, kde sa dá zakúpiť za 13,99 eur. Cena nie je síce nízka, no hra dokáže zaujať a zaručene sa vám bude páčiť.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah