Stephen Lang sa vyjadril k filmu Avatar 2!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

ovnako ako legendárny Titanic, aj Avatar 2 je ďalší film od Jamesa Camerona, ktorý má už nemalé meškanie. Pokračovanie bolo pôvodne naplánované na rok 2013, no nakoniec sa ukáže až v decembri 2018. Bude tomu takmer 10 rokov, odkedy sme mohli zhliadnuť Avatar z roku 2009. Vo filme sa ukáže opäť aj herec Stephen Lang, ktorý si zopakuje svoju úlohu plukovníka Milesa Quaritcha. Lang potvrdil, že by sa malo natáčanie začať v roku 2017 a vyjadril sa aj k téme „meškanie“.

„Áno, čítanie „vecí“. Dostávame sa tam. Sme na dobrej ceste. Budeme určite štartovať začiatkom budúceho roka. Ale viete, ide o to, ak si predstavíte film ako je Avatar, všetko sa mení a nie je to tak, že nikto na projekte nepracuje. Dizajn, produkcia, rôzne svety, bytosti a prostredie, na všetkom sa stále intenzívne pracuje.“ 

Stephen Lang nám prezradil zaujímavé veci a my dúfame, že sú pravdivé. Už čakáme 6 rokov a stále sme sa ničoho nedočkali. Herecké obsadenie bolo odhalené už dávno a nemali by chýbať herci ako Zoe Saldana, Sam Worthington a Sigourney Weaver. Vyzerá to tak, že väčšina ich scén sa bude natáčať s pomocou zeleného plátna a Lang nám prezradil niečo o produkcii.

„To je to, čo urobil, spôsobuje problémy, v ktorých potom musí navrhnúť technológie a nový spôsob ako to urobiť. Ale verím, že práve zvrátená radosť v ňom vytvára zdanlivo neprekonateľné problémy a potom ich prinesie všetkým, ktorí by mohli pomôcť a povie, „To je to, čo máme robiť.“ Takže toto je jeho masívne úsilie, no mám aj inú predstavu, pretože som si vedomý toho, že to čo sa deje, bude radosť uvidieť.“

Avatar 2 dorazí v decembri 2018. O dva roky nato sa dočkáme filmu Avatar 3. Naplánované sú aj Avatar 4 (2022) a Avatar 5 (2023). Určite veľká vďaka Langovi za tieto informácie a my si na jeho herecký výkon počkáme do roku 2018. Či sa predstaví aj v ďalších pokračovaniach je otázne, ale prajeme mu veľa šťastia. Budeme sa vás snažiť informovať o nových informáciach a dúfame, že už film nebude mať žiadne oneskorenie.

 

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -