Steve Jablonsky začal komponovanie hudby pre nových Transformers! Pozrime sa na jeho najlepšie výtvory pre túto sériu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zatiaľ čo obľúbenosť série Transformers klesala každým dielom, tvorcovia sľubujú, že teraz to konečne bude stáť za to! Dúfame, že režisér Michael Bay ukáže konečne niečo nové, a nie iba dookola sa opakujúcich „Bayformers“.

Celý nový tím scenáristov prinesie do filmu veci, ktoré sme tu ešte nevideli. Uvidíme Kráľa Artuša, Nacistov, ale môžeme však čakať aj návrat obľúbených hercov.  Čo sa však vôbec nezmenilo, a ani sa nezmení, je autor soundtrackov pre tento film. Hudbu komponoval zatiaľ pre každý Transformers film, a The Last Knight nebude výnimkou. Dámy a Páni, úžasný Steve Jablonsky sa nám ohlásil na Twitteri!

Jablonsky a Bay spolu spolupracujú už dlhšiu dobu, a veru im to naozaj ide. Od roku 2005 komponuje Jablonsky hudbu do každého Bayovho filmu, dokonca aj do tých, čo sú vytvorené Bayovou produkčnou firmou Platinum Dunes. Okrem tohto všetkého robil Jablonsky hudbu aj do hier, ako napríklad do Gears Of War 3.

Okrem Jablonskeho soundtracku sa však v Transformers 1-3 objavili piesne od známej skupiny Linkin Park. V jednotke bola pieseň What I´ve Done, v dvojke New Divide (Pre túto pesničku je spravený aj originál Transformers klip) a v trojke Iridescent. Pre štvrtý diel je zas vyrobená pieseň Battle Cry od Imagine Dragons.

Pozrime sa na najlepšie výtvory Jablonskeho pre Tranformers

Toto sú najlepšie a najobľúbenejšie soundracky zo série Transformers. Prvé dva sú rovno z prvej časti, a Arrival To Earth sa celkovo radí medzi moje najobľúbenejšie soundtracky.
Tak čo, dostali ste husiu kožu rovnako ja ako? A tešíte sa čo Jablonsky vyčaruje tentokrát?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -