Trailer: Anna Kendrick mieri na Mars s nevítaným pasažierom vo vesmírnej dráme Stowaway od Netflixu

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Snímky z prostredia vesmíru sú ako pohladením pre dušu pre tých, ktorí túžia po vypätej atmosfére plnej boja o prežitie, ale stále si uvedomujúc, že je ich záhuba aj tak neodvrátiteľná. To nám najnovšie ponúka aj trailer vesmírneho filmu Stowaway od Netflixu, ktorý sa už onedlho objaví na streamovacej platforme.

Trailer k filmu Stowaway je plný napätia

Dej filmu sa točí okolo štvorčlennej posádky, ktorá je na dvojročnej misii na Mars. Pôvodne trojčlenná posádka objaví na lodi čierneho pasažiera, s ktorým sa rozhodne počas cesty neplánovalo. Osoba navyše im rozhádže a poškodí systém podpory života, pretože množstvo kyslíka je prispôsobené len pre troch životaschopných ľudí. V priebehu pár sekúnd sa začína boj o život a morálna dilema medzi všetkými členmi výpravy.

Stowaway trailer
Zdroj: news.newonnetflix.info

Film ponúka malé, ale hviezdne obsadenie. V úlohe lekárky a výskumníčky sa predstaví sympatická Anna Kendrick. K jej kolegom patrí veliteľka lode, ktorú stvárni Toni Colette a práve ona rozhoduje o tom, čo sa stane ďalej, ak sú ich životy v ohrození. Štvoricu dotvára biológ Daniel Dae Kim a nežiadaný pasažier Shamier Anderson.

Od YouTube kanála po premiéru na Netflixe

Trailer predkladá rýchle vyhrotenie situácie a následnú snahu o záchranu uprostred vesmíru. Izolácia všetkých postáv a jednotvárne prostredie bude čiastočne depresívne, čo znamená, že sa môžeme pripraviť na dávku silných emócií, zúfalstva a spolucítenia s posádkou.

Najzaujímavejším aspektom filmu je jeho režisér, ktorý je v celovečerných filmoch takpovediac nováčikom. Joe Penna (venujúc sa pôvodne hudobnému YouTube kanálu) debutoval v roku 2017 s filmom Arctic, ktorý sa taktiež zameriava na prežitie a jeho obsadenie sa skladá z troch mien. Svoje skúsenosti si teda z ľadového prostredia presúva do ďalekého vesmíru a misia bude odštartovaná už 22. apríla na Netflixe.

Čo hovoríte na trailer na film Stowaway? Bavia vás drámy z prostredia vesmíru? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -