Kúzla a pestrofarebný svet. Aj taký je prvý trailer k animáku Strange World od Disney

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Nastav si kurz a ide sa na poriadne divoké dobrodružstvo! Už túto jeseň do slovenských kín dorazí animovaný film Strange World od animačného štúdia Walt Disney a prvý trailer potešil nejedného fanúšika rozprávok. Vzrušujúca filmová novinka debutuje na veľkom plátne 24. novembra 2022.

Hlavnej postave prepožičia hlas hviezdny Jake Gyllenhaal (Spider-Man: Ďaleko od domova). Vystupovať bude pod menom Searcher Clade, čierna ovca rodiny. Searcher pochádza z niekoľkoročnej generácie statočných a odvážnych prieskumníkov, ale svoju životnú cestu si vybral na úplne inom chodníku – chce sa stať farmárom. Ešte pred tým však musí spojiť sily so svojou rodinou a pomôcť im dokončiť neuveriteľne nebezpečnú misiu.

Nový trailer k animovanému filmu Strange World

Najnovšia ukážka odhalila legendárnu rodinu prieskumníkov v akcii, ktorá sa vydá na strastiplnú cestu. Už prvé zábery prezradili príchod naozaj bizarných momentov. Obrovská škála farieb rýchlo prenikne cez celú obrazovku a na scéne k hlavným postavám pribudnú aj všelijaké možné stvorenia. A keďže sa bavíme o animáku, väčšina z týchto stvorení budú roztomilé kreatúry plné úsmevu. Predrať sa cez najvzdialenejšie hlbiny priestoru a času bude výzva každého účastníka tohto dobrodružstva, pretože v ohromení zo svojich objavov uniknú len o vlások tej najväčšej hrozbe.

Do režisérskeho kresla zasadol oscarový Don Hall. Najznámejší pre svoju prácu na kasovom trháku Big Hero 6, s ktorým získal Oscara za najlepší animovaný film v roku 2015. Nomináciu na najlepší animovaný film získal aj minulý rok pri úžasnom animovanom filme Raya a posledný drak. Hallove skúsenosti a zručnosti v tomto žánri sú teda viditeľné a jeho prvky cítiť aj v prvom traileri jeho nového filmu Strange World. Scenár napísal Qui Nguyen (Raya a posledný drak).

Páčil sa ti prvý trailer k animovanému filmu Strange World? Názor nám môžeš napísať do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -