Ako prebieha tvorba 3. série Stranger Things? Nedočkavci vraj musia pochopiť, že na návrat seriálu si počkáme ešte dlho…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Stranger Things 3. séria

Aj keď sa názory na nedávno vydanú druhú sériu populárneho seriálu Stranger Things mierne odlišujú, fanúšikovia sa zhodnú na jednom. Pokračovanie bolo bezpochyby hodným následníkom fenomenálnych prvých častí, ktoré seriál vymrštili medzi najobľúbenejšie programy nielen Netflixu. Keďže taktiež uspela medzi kritikmi aj bežnými divákmi, všetci predpokladali, že neexistuje dôvod nepokračovať. Vydanie druhej série bolo snáď najväčšou televíznou udalosťou roku 2017, pričom podobný ošiaľ bude obklopovať aj očakávanú tretiu sériu. Kedy sa však vlastne dočkáme jej premiéry?

Zdroj: vortl.com

Je pravdepodobne reálne povedať, že väčšina fanúšikov dúfa, že ich tretí výlet do mestečka Hawkins sa odohrá už niekedy v roku 2018. To by predsa bolo v súlade s bežným, každoročným obnovením podobných seriálov. Taktiež by to sedelo so zvyškom programov z produkcie streamovacej služby Netflix. Teraz sa však dozvedáme celkom neuspokojivé nové informácie. Tohtoročné pokračovanie dorazilo rok po premiére prvej sezóny. Ako sa ale nakoniec ukazuje, samotná tretia séria predsa len príde až po značne dlhšej dobe. Celý kalendárny rok 2018 tak budeme musieť prečkať bez akéhokoľvek návratu do sveta Upside Down. Akým nebezpečenstvám bude skupina čeliť sa teda nedozvieme ešte dlho.

Čakanie sa vyplatí

trailer pre druhú sériu Stranger Things
Zdroj: screenrant.com

V nedávnom rozhovore s magazínom Variety odhalil herec David Harbour smutný fakt ohľadom toho, že Stranger Things 3 príde až v roku 2019. Niektorí už v minulosti špekulovali, že sa tento prípad stane realitou. Aj keď technicky vyšla druhá séria hneď v nasledujúcom roku, na pokračovanie sme čakali až 15 mesiacov. Mnohí diváci však dúfali, že vďaka ohromnej popularite sa tvorcovia s ďalšou sériou poponáhľajú – poprvýkrát nám už ale teraz bolo verejne potvrdené, že to tak nebude. Toto je všetko, čo chcel David Harbour nedočkavým fanúšikom povedať:

„Jedna z vecí, ktorá je pre fanúšikov frustrujúca, je fakt, že nám to trvá dlho. Napríklad tretiu sériu nedostaneme až do roku 2019. Zároveň ale však treba pochopiť, že ako pri každej dobrej veci, sa aj toto vyžaduje čas. A títo ľudia pracujú naozaj usilovne. Predsa len, vo svojich bytoch len sedia vkuse píšu, aj 12 či 14 hodín denne.“

Postava Hoppera (Davida Harboura) prechádza v seriáli novými teritóriami
Zdroj: digitalspy.com

Oddaní fanúšikovia určite nebudú protestovať, ak si scenáristi vyžiadajú viac času na dokončenie kvalitného príbehu. A aj keď nikdy nie je zábavné čakať, o to viac sa môžeme tešiť na to, s čím nabudúce prídu bratia Dufferovci. Z minulosti už totiž môžeme vyčítať, že aj tretia séria bude skvelá a jej zhliadnutie sa opäť vyplatí. Okrem samotného príbehu sa taktiež môžeme tešiť na návrat skvelých hercov, vrátane Davida Harboura, ktorého kariéra je na vzostupe. Ak sa tešíte na neho konkrétne, dovtedy si budete môcť užiť jeho stvárnenie Hellboya.

Po fenomenálne úspešných prvých dvoch sériách bolo už dávnejšie oznámené, že Netflix ani zďaleka neplánuje prestať. A aj keď nás zamrzí, že na Stranger Things 3 si počkáme až do roku 2019, treba mať na pamäti, že všetko dobré si vyžaduje čas. Veríte, že sa opäť dočkáme skvelej návštevy Hawkinsu?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -