Nová hrozba z Upside Down! Oficiálny trailer k 4. sérii Stranger Things odhaľuje hlavného záporáka

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix zverejnil oficiálny trailer k 4. sérii Stranger Things a konečne vieme, proti komu sa naša obľúbená partia postaví tentokrát. Novou zápornou postavou bude neznáme monštrum, ktoré prinesie do mestečka Hawkins poriadne rušné chvíle. Zastaviť ho dokáže jedine Eleven (Millie Bobby Brown), ale ešte predtým bude musieť opäť získať svoje stratené schopnosti. Trailer tiež jasne ukazuje, že táto séria je viac naklonená klasickej atmosfére hororových filmov.

V prípade, že si nepamätáte udalosti poslednej série, do Hawkinsu vstúpila bytosť z paralelného sveta Upside Down. V roku 2019 sme sa dočkali príbehu okolo obchodného centra Starcourt Mall, ktoré poskytovalo dokonalé krytie pre tajnú ruskú vojenskú základňu venovanú výskumu nadprirodzených javov. Vo finále sa dokonca zdalo, že Jim Hopper (David Harbour) obetoval svoj život za záchranu sveta, ale skutočnosť je iná – skončil v ruskom zajateckom tábore.

Po porazení krvilačného stvorenia z Upside Down sa rodina Byersovcov spolu s Eleven presťahujú do nového mesta. Ostatní odchádzajú taktiež do rôznych miest a už pomaly chápeme, prečo sme sa dočkali takéhoto odlúčenia. Aby nám vyrozprávali nové príbehy, ktoré dorazia na malé obrazovky Netflixu v dvoch várkach – Volume 1 debutuje 27. mája a Volume 2 príde o 5 týždňov neskôr, 1. júla.

Oficiálny trailer k štvrtej sérii Stranger Things

Trailer sprevádza známa pesnička Separate Ways (Worlds Apart) od Journey a na jej pozadí vidieť, ako Mike (Finn Wolfhard), Dustin (Gaten Matarazzo), Lucas (Caleb McLaughlin) a Max (Sadie Sink) prichádzajú na strednú školu.

Eleven, Will (Noah Schnapp), Jonathan (Charlie Heaton) a jeho mama Joyce (Winona Ryder) odišli do Kalifornie. Druhá časť skupiny, ktorá zostala v mestečku v Indiane, sú Dustin (Gaten Matarazzo) a Lucas (Caleb McLaughlin). Spoločnosť im tiež robia Max (Sadie Sink) a Erica (Priah Ferguson). Nechýba ani návrat Steva (Joe Keery), Nancy (Natalia Dyer) či Robin (Maya Hawke). Veľkého odhalenia sme sa dočkali aj v posledných sekundách traileru, kde vidieť azda najväčší zlom série – hybridné stvorenie človeka a Demogorgona, ktoré vie rozprávať.

Tvorcovia nás pripravujú na blížiaci sa koniec a podľa ich slov sa máme na čo tešiť. Taktiež uvádzajú, že majú ďalšie nápady a viacero iných príbehov z tohto unikátneho mysteriózneho sveta. Dočkať by sme sa teda mohli aj spin-offov, avšak na ďalšie podrobnosti si ešte nejaký čas počkáme.

Páčil sa ti oficiálny trailer k novej sérii Stranger Things? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -