OFFOstatné

Kolaborácia Stranger Things a Nike odhaľuje kolekciu tenisiek a oblečenia!

Píše sa rok 1985, je horúce leto a malé mestečko Hawkins v štáte Indiana si prechádza veľkou zmenou. Hlavné postavy seriálu nastupujú na strednú školu a otázky priateľstva a lásky sú čoraz väčšie. Počas 80. rokov zažívali značky tenisiek a oblečenia ako Nike veľký boom, museli ju mať jednoducho všetci.

Pokiaľ si chcete túto nostalgiu prežiť aj vy, kolaborácia seriálu Stranger Things a Nike vám to s radosťou umožní. O ich pripravovanej kolekcii oblečenia a tenisiek sme vás už informovali, no vtedy išlo o nepodložené informácie. Tentokrát už je kolekcia potvrdená samotným módnym a športovým gigantom, ktorý sa podelil aj o náhľad na pripravované veci.

Nike a Stranger Things

Zdroj: news.nike.com

Kolekcia Stranger Things a Nike

Tým hlavným trhákom sú siluety tenisiek Cortez, Blazer a Tailwind, ktoré v tom čase naozaj fičali. Dočkáme sa však aj oblečenia v podobe tričiek, mikín a šiltoviek. Všetky budú na sebe niesť nápis Hawkins a na niektorých vidíme aj hlavu tigra, ktorý je maskotom Hawkins High School.

Celá kolekcia bude rozdelená na dve časti, pričom tá prvá vyjde už 27. júna. Tá bude ladená v zeleno-oranžovej farebnej schéme, ktorá je typická pre strednú školu v Hawkinse. Vyzerá to tak, ako keby ste sa v 80. rokoch obliekli na americkú telesnú výchovu. Tam totižto žiadne cvičky a.k.a. jarmilky nepoznali.

Druhá časť kolekcie vyjde 1. júla a bude niesť označenie “OG Pack“. Farebná schéma bude červeno-bielo-červená na oslavu Dňa nezávislosti v roku 1985. Zaujímavosťou je, že práve tretia séria Stranger Things vyjde 4. júla, kedy sa v Amerike oslavuje Deň nezávislosti. Tak čo, ktorý kúsok z kolekcie vás zaujal najviac?

Pokiaľ vás zaujíma spojenie módy a filmov či seriálov, určite si prečítajte aj naše ďalšie články o rôznych kolaboráciach. Pozreli sme sa napríklad na Vans a Harry Potter, Adidas a Game of Thrones, Vans a Marvel či Nike a Creed II.

PS: Kolekciu so seriálom Stranger Things má aj spoločnosť H&M, ktorá je na Slovensku dostupnejšia a lacnejšia. Zaujímavé letné kúsky nájdete na ich oficiálnej stránke.

Zdroj: news.nike.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  OFFOstatné

  Microsoft predstavil novú konzolu Xbox Series X. Kedy si výkonné monštrum kúpime?

  OFF

  Tričká, kryty či šálky. Baby Yoda je výborným darčekom na Vianoce.

  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  Pridaj komentár