Čaká nás najtemnejšia séria zo všetkých, tvrdí hlavná hviezda seriálu Stranger Things

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Nová séria seriálu Stranger Things sa nezadržateľne blíži. Žiaľ, všetko okolo príbehu je stále zahalené pod rúškom tajomstva a fanúšikom bola minulý rok udelená iba krátka ukážka, ktorá odhalila dôležité a vzrušujúce fakty. Jedna z najnovších informácií však pochádza priamo od predstaviteľa Mikea Wheelera. Mladý herec Finn Wolfhard sa nedávno v rozhovore odhodlal porozprávať o temnote, ktorá bude Stranger Things sprevádzať aj naďalej.

Kedy sa dočkáme novej epizódy?

Natáčanie 4. série bolo prerušené kvôli koronakríze. Produkcia seriálu sa minulú jeseň rozbehla nanovo, to však aj tak zmarilo pôvodné plány Netflixu. Ten mal v úmysle Stranger Things odpremiérovať ešte začiatkom roka 2021. Dnes už vieme, že sa tak nestane a na pokračovanie obľúbenej šou si ešte pár mesiacov budeme musieť počkať. Oficiálny dátum zatiaľ nie je známy.

Ale diváci sú viac než trpezliví! Napätie z konca 3. série fanúšikov stále drží a všetci sú nedočkaví, ako dopadne osud ich obľúbených postáv. Pre tých zábudlivých môžeme pripomenúť, že sa vo veľkolepom finále dostal šerif Jim Hopper do vážnych problémov a jeho osud vyzeral definitívne spečatený. Mnohí obľúbenú postavu oplakali, ale neskôr vydaná ukážka nám prezradila, že sa nachádza v zajatí Sovietskeho zväzu. Ukážku si môžete pripomenúť v priloženom videu:

Varovanie: bude to drsné!

Už pominulé mesiace sme sa mohli dopočuť, že pripravovaná séria bude omnoho desivejšia, než tie predchádzajúce. Bratia Dufferovci sa odmietajú k hocičomu vyjadriť, ale fanúšikov radi trápia malými a hlavne nejasnými vyjadreniami. O to sa nedávno postaral aj Finn Wolfhard, ktorý sa o natáčaní vyjadril v rozhovore pre stanicu CBC:

„Každá séria je čoraz viac temnejšia. Pri tretej sérii som si hovoril: ,Toto je to najtemnejšie, aké to kedy bude!’ – veď viete, vybuchujúce krysy a to ostatné. Ale naozaj, štvrtá séria… je zatiaľ tá najtemnejšia séria, aká kedy bola vytvorená. Každý rok sa to zvyšuje; každý rok je to vtipnejšie, temnejšie a smutnejšie. Takže sa neviem dočkať, keď to ľudia uvidia.“

Zdroj: nerdist.com

Čakanie by tak jednoznačne malo stáť zato. Stranger Things je jeden zo seriálov, ktorý si svoju kvalitu drží stále rovnako vysoko, aj po rokoch od prvej odvysielanej epizódy. Takisto by sme sa nemali obávať uponáhľaného konca, pretože príbeh by mal pokračovať ešte ďalej. Nech nám prinesú však už čokoľvek, 4. séria má už teraz predpoklady na obrovský úspech.

Bude podľa vás nová séria Stranger Things stáť zato? Máte svoje teórie ohľadom pokračujúceho príbehu? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -