Dočká sa Stranger Things nových, vedľajších seriálov? Riaditeľ Netflixu nám prezradil viac

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Stranger Things spin-off seriály

Fanúšikovia seriálu Stranger Things už neúprosne čakajú na štvrtú sériu, ktorá by mala vyjsť niekedy budúci rok. Avšak to nie je jediné, na čo sa môžu tešiť. Riaditeľ Netflixu Ted Sarandos premýšľa o tom, že príbeh od bratov Dufferovcov doplní ďalšími projektami. Môžeme teda očakávať, že tvorcovia seriálu Stranger Things vytvoria do budúcnosti nádielku spin-off seriálov.

Portál Deadline nedávno písal o možnom seriáli, ktorý sa bude venovať primárne postave Eleven, ktorú hrá Millie Bobby Brown. Týmto projektom by sa vesmír franšízy mohol rozrásť aj do ďalších miest a krajín. Už štvrtá séria sľubuje, že sa presunieme z mestečka Hawkins v Indiane do nových miest po celom svete.

Stranger Things nová séria
Zdroj: paglutv.blogspot.com

Projekty sú zatiaľ iba vo hviezdach

Pre portál Collider navyše výkonný producent seriálu Shawn Levy poskytol ďalšie informácie, ktoré nasvedčujú, že Stranger Things sa rozrastie o ďalšie seriály. Zatiaľ však o tom tvorcovia iba premýšľajú a žiadne natáčanie nerozbehli. Levy sa k tomu vyjadril takto:

„Čo je nám jasné je, že určite máme záujem a nenásytný apetít pre nejaké odnože, nejaké iné formáty, ktoré rozšíria franšízu, jej postavy a mytológiu. Zatiaľ sa o tom rozprávame veľmi zbežne, no už nad tým premýšľame.“

Prvé tri série seriálu Stranger Things nájdete momentálne na Netflixe. Okrem spomínanej Millie Bobby Brown sa medzi hercami hlavných postáv nachádza napríklad David Harbour, Finn Wolfhard, Noah Schnapp, Gaten Matazarro, Caleb McLaughlin, Sadie Sink, Joe Keery, Natalie Dyer, Maya Hawke, Charlie Heaton a Winona Ryder.

Privítali by ste nové seriály a príbehy z vesmíru Stranger Things? O ktorej postave by ste chceli vidieť samotný projekt? Vaše názory a dojmy nám zanechajte v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -