Zisti, ktorá skladba by ťa zachránila pred Vecnou! Spotify a Stranger Things prinášajú nadupanú spoluprácu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Spotify a Stranger Things

Deň D je tu! 1. júl má v trhacích kalendároch množstvo fanúšikov zapísaný ako dátum, kedy vychádza dvojdielne finále 4. série Stranger Things. Či už práve teraz sledujete, alebo si dokopy takmer 4-hodinové epizódy nechávate na voľný víkend, pred Vecnou ste stále v nebezpečí. Pokiaľ aj vám v hlave stále beží otázka, ktorá skladba by práve vás zachránila pred jeho „kliatbou“, máme pre vás odpoveď. Respektíve, spolupráca medzi Stranger Things a hudobnou streamingovou službou Spotify prináša personalizovanú odpoveď. Sorry, užívatelia Apple Music.

Okrem tejto otázky nám v hlave stále hrá song „Running Up That Hill“ od Kate Bush, ktorý pred Vecnou zachránil Max (Sadie Sink). Niet divu, že chytľavá pieseň po takmer štyridsiatich rokoch od vydania trenduje v najpočúvanejších skladbách. Zaznamenala celkový nárast 16 867 % v streamingu a celosvetovo 465 miliónov prehratí.

Personalizovaný Upside Down Playlist

Ale teraz späť k skladbe, ktorá by zachránila váš život. Spotify včera vydal špeciálny „Upside Down Playlist“, ktorý je zložený z mixu aktuálnych a minulých obľúbených piesní s poriadnym nábojom energie, sily a inšpirácie. To najlepšie? Každý má svoj vlastný, personalizovaný playlist podľa svojich preferencií. Ten je doplnený o overené klasiky od Stranger Things tímu. Prvá skladba v tomto playliste je práve tá, vďaka ktorej by ste mali odraziť smrtiaci útok Vecny.

PRE UPSIDE DOWN PLAYLIST KLIKNI NA TENTO ODKAZ

Netflix tiež aktualizuje Stranger Things Official Playlist, ktorý pri počúvaní na smartfóne alebo počítači odhaľuje easter eggy spojené so seriálom. Jeden môžete vidieť, pokiaľ počkáte 11 sekúnd na hlavnej stránke playlistu (na mobilnom zariadení). Prekvapenie je to poriadne strašidelné, takže po prvých troch návštevách ho opäť uvidíte pri každom jedenástom spustení playlistu. Eleven, aké nenápadné!

Ďalší easter egg čaká na používateľov androidu, pokiaľ kliknú na bar „Now Playing“, aby sa dostali do zobrazenia na plnú obrazovku. Pokiaľ počúvate na počítači, stačí kliknúť na progress bar vašej prehrávanej skladby.

Ktorú pieseň máte vo vašom Upside Down Playliste na prvom mieste? Pokiaľ by to niekoho zaujímalo, mňa by zachránila „I Ain’t Worried“ od OneRepublic. Vďaka za ňu, Top Gun: Maverick!

Zdroj: netflix.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -