NETFLIXOstatné

Stranger Things v kombinácii so Star Warsom? Žeby Stranger Wars?

Prečo by nemohli byť Stranger Wars?

Ako by to vyzeralo, ak by si deti zo Stranger Things zahrali v Star Warse? A ako by sa to volalo? Stranger Wars? Star Things? Už vieme, že druhá séria Stranger Things je na ceste. Zatiaľ čo čakáme na druhú sériu tohto neuveriteľne coolového netflixackého hororového seriálu, fanúšikovia si pre deti zo Stranger Things pripravili vlastné dobrodružstvo. Spravili tento úžasný poster, a nám neostáva nič iné, ako pochváliť umenie, ktoré sa za tým všetkým skrýva. I keď vlastne ťažko povedať, čo sa za tým skrýva, pretože reddit je reddit, tam nikto nepotrebuje žiaden dôvod na to, aby spravil Star Wars poster so Stranger Things castom.

Na plagáte môžeme vidieť Eleven [Millie Bobby Brown], Mika [Finn Wolfhard], Dustina [Gaten Matarazzo], Lucasa [Caleb McLaughlin] a Willa [Noah Schnapp] ako princeznú Leiu, Hana Sola, Chewieho, Landa a Luka Skywalkera.

Reddit je povestný tým, že na ňom natrafíte na veľmi podarené fanmade kúsky, ktoré nikde inde nenájdete. Za zmienku stojí aj zaujímavá konverzácia, ktorá sa vyvinula pod obrázkom. Možno ten poster vyzerá všelijako, ale je to niečo, čo potrebujeme vidieť. Disney by malo začať uvažovať nad týmito mladými hercami, pretože ako nedávno ukázali na Zlatých Glóbusoch, určite majú obrovský potenciál.

Pozreli by ste si film, v ktorom by si namiesto originálnych hercov zo Star Wars, zahrali neuveriteľné deti zo Stranger Things? A ak by Vám tých zlatých detí nebolo ešte málo, prinášame Vám aj promo na druhú sériu Stranger Things:

About author

I am Mr. Meeseeks, look at me
  Related posts
  KináNETFLIX

  Netflix a online stream vs kino. Výhody a nevýhody oboch typov sledovania. Čo je to vlastne kino?

  NETFLIX

  Aký bol vôbec prvý film a seriál z dielne streamovacej služby Netflix?

  NETFLIX

  Táto nová aplikácia vám umožní pozerať Netflix s kamarátmi aj z pohodlia domova

  NETFLIX

  Netflix v marci 2020: seriál Castlevania a iné filmové novinky

  Pridaj komentár