Stranger Things v kombinácii so Star Warsom? Žeby Stranger Wars?

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Najčítanejšie za 7 dní

Prečo by nemohli byť Stranger Wars?

Ako by to vyzeralo, ak by si deti zo Stranger Things zahrali v Star Warse? A ako by sa to volalo? Stranger Wars? Star Things? Už vieme, že druhá séria Stranger Things je na ceste. Zatiaľ čo čakáme na druhú sériu tohto neuveriteľne coolového netflixackého hororového seriálu, fanúšikovia si pre deti zo Stranger Things pripravili vlastné dobrodružstvo. Spravili tento úžasný poster, a nám neostáva nič iné, ako pochváliť umenie, ktoré sa za tým všetkým skrýva. I keď vlastne ťažko povedať, čo sa za tým skrýva, pretože reddit je reddit, tam nikto nepotrebuje žiaden dôvod na to, aby spravil Star Wars poster so Stranger Things castom.

Na plagáte môžeme vidieť Eleven [Millie Bobby Brown], Mika [Finn Wolfhard], Dustina [Gaten Matarazzo], Lucasa [Caleb McLaughlin] a Willa [Noah Schnapp] ako princeznú Leiu, Hana Sola, Chewieho, Landa a Luka Skywalkera.

Stranger Wars from StarWars

Reddit je povestný tým, že na ňom natrafíte na veľmi podarené fanmade kúsky, ktoré nikde inde nenájdete. Za zmienku stojí aj zaujímavá konverzácia, ktorá sa vyvinula pod obrázkom. Možno ten poster vyzerá všelijako, ale je to niečo, čo potrebujeme vidieť. Disney by malo začať uvažovať nad týmito mladými hercami, pretože ako nedávno ukázali na Zlatých Glóbusoch, určite majú obrovský potenciál.

Pozreli by ste si film, v ktorom by si namiesto originálnych hercov zo Star Wars, zahrali neuveriteľné deti zo Stranger Things? A ak by Vám tých zlatých detí nebolo ešte málo, prinášame Vám aj promo na druhú sériu Stranger Things:

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -