Decká si pri natáčaní tretej série Stranger Things užili kopu zábavy! Pozrite si zábery spoza kamery.

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Väčšina z vás už má tretiu sériu seriálu Stranger Things od Netflixu za sebou. Podľa nás ide o zatiaľ najlepšiu sériu, ktorej nechýbali emócie, vážnosť ale ani zábava. Určite sa však zhodneme na tom, že osem častí nám vôbec nestačilo a čo najskôr toho chceme vidieť viac. Štvrtá séria síce zatiaľ nebola oficiálne potvrdená, no nemusíte mať žiadne obavy.

Samotní tvorcovia, bratia Dufferovci hovorili, že chcú seriál potiahnuť až do štvrtej série. Jasnou rečou hovorila aj potitulková scéna, ktorá nám trochu načrtla príbeh pokračovania. Na to si však počkáme minimálne ďalší rok. Medzitým sa ale môžeme ponoriť do materiálu spoza kamier!

Spoza kamier seriálu Stranger Things

Herci, filmári či samotný Netflix s nami totižto zdieľali plno fotiek a videí zo zákulisia. Na vlastné oči sa môžete presvedčiť, že natáčanie tretej série bolo obrovskou zábavou. Nuž, také sú výhody natáčania s partiou mileniálov. Zistíte, čo decká ako Gaten Matarazzo, Finn Wolfhard, Noah Schnapp a Caleb McLaughlin vystrájali medzi jednotlivými zábermi.

Uvidíte aj to, ako si Joe Keery a Maya Hawke nacvičovali a opakovali scenár tej úžasnej scény medzi Stevom a Robin na toaletách. Alebo taký spoločný obed Millie Bobby Brown a Dacre Montgomeryho medzi natáčaním epického finálneho súboja? Medzi fotkami a videami nájdete plno záberov z nákupného centra Starcourt Mall, no taktiež zistíte, ako sa točili niektoré veľké vizuálne efekty.

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Rehearsal

Príspevok, ktorý zdieľa Finn Wolfhard (@finnwolfhardofficial),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

I’m so glad I can post this now. This shows you how set is pretty much every day.

Príspevok, ktorý zdieľa Gaten Matarazzo (@gatenm123),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

billy and el take a break from the violence to enjoy some good dumplings ? @dacremontgomery

Príspevok, ktorý zdieľa mills ? (@milliebobbybrown),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

who are those frozen women??

Príspevok, ktorý zdieľa mills ? (@milliebobbybrown),

 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

 

Who is that frozen man??

Príspevok, ktorý zdieľa Finn Wolfhard (@finnwolfhardofficial),

Veríme, že sa štvrtá séria začne natáčať už čoskoro. Zároveň si uvedomujeme, že mená ako Millie Bobby Brown, Finn Wolfhard či David Harbour musia mať naozaj plný denníček.

Predsa len, Finn Wolfhard už čoskoro začne jeho celosvetovú tour ku filmu To Kapitola 2 a zároveň natáča pokračovanie série Krotitelia duchov. Millie Bobby Brown zas čaká natáčanie filmu Enola Holmes a najnovšie informácie dokonca vravia, že by si mohla zahrať v marvelovke The Eternals.

Tak čo, užili ste si tretiu sériu seriálu Stranger Things? My sa už nevieme dočkať tej ďalšej!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -