Filmy

Stratí Bohemian Rhapsody oscarovú nomináciu? Režisér filmu čelí veľkým obvineniam!

Stratí Bohemian Rhapsody oscarovú nomináciu?

Tak predsa sa nám oscarová sezóna začína zamotávať. Síce nie v potenciálnych víťazoch, ale v dráme, ktorá sa odohráva v Hollywoode. Jasnému favoritovi divákov, filmu Bohemian Rhapsody totiž hrozí diskvalifikácia v kategórii najlepší film, keďže jeho režisér, Bryan Singer opäť čelí obvineniam zo sexuálneho zneužívania neplnoletých chlapcov. Tie vyplávali na povrch už v októbri minulého roka.

Singer sa k nim mnohokrát vyjadril, avšak od decembra na svojej sociálnej sieti mlčí a rovnako stíchol aj jeho styk s novinármi. Singer bol z podobných prestupkov obviňovaný už aj v minulosti a je veľmi zaujímavé, že narozdiel od Harveyho Weinsteina a Kevina Spaceyho, ktorým obvinenia rýchlo zničili kariéry, Singera sa takmer nedotkli. Momentálne však jeho meno robí veľké problémy jeho novému filmu, ktorý sa práve snaží zbierať filmové ocenenia.

 

Obvinenia zatiaľ spôsobili to, že film bol suspendovaný na cenách GLAAD a teraz už aj na veľkých cenách BAFTA. Síce film nebol strhnutý z kategórií, v ktorých bol nominovaný, bolo z nich vymazané meno režiséra. Tento krok je teda naozaj veľký a v nasledujúcich dňoch môže ovplyvniť aj samotné Oscary.

Ak sa rozpamätáte, keď Bohemian Rhapsody vyhral v kategórii najlepší film na Golden Globe Awards, producenti režisérovi ani nepoďakovali. Situácia teda musí byť riadne napätá. Je viac než možné, že sa pozeráme na ďalší úpadok skvelej kariéry. Singer sa totiž preslávil v roku 2000 kedy prišiel s filmom X-Men. Následne aj s jeho troma pokračovaniami – X-Men 2, X-Men: Budúca minulosť a X-Men: Apokalypsa. Na jeho konte však nájdete aj filmy Superman sa vracia a The Usual Suspects.

Myslíte si, že obvinenia spôsobia stiahnutie Bohemian Rhapsody z kategórie najlepší film? Máte radi filmy Bryana Singera? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Uniknuté video z nakrúcania filmu Venom 2 nám ukazuje Carnagea v akcii

  FilmyTrailery

  Hviezda seriálu American Horror Story sa nám ukazuje v traileri na nový thriller Run

  Filmy

  Filmová adaptácia hry Borderlands sa stáva skutočnosťou a dokonca poznáme jej režiséra. Bude to horor?

  Filmy

  TOP 5 dôvodov, prečo musíte vidieť životopisný film Judy

  Pridaj komentár