Budú sa Strážcovia Galaxie 2 odohrávať aj na Zemi? Nový spot nám na to odpovie!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Vráti sa niekedy Peter Quill späť na Zem?

V roku 2014, keď do kín prišli Strážcovia Galaxie, sa len maličká časť filmu odohrávala aj na Zemi. Táto časť opisovala, ako sa z Petera Quilla stal vesmírny vyhnanec. Opisovala čas, keď ešte Peter Quill nebol Star Lord. Nepoznal, že vesmír mu dokáže ponúknuť nový domov. Aj keď pravdou je, že Peter, teda Star Lord, nikdy nebol človekom. Ako sa zistilo, jeho tatko sa volá Ego, a akosi nie je z planéty Zem. No táto informácia nie je pre väčšinu z vás novinkou. Ale, vráti sa niekedy Peter Quill späť na Zem?

V komikse je Ego nebeské teleso, teda planéta. Takže Peter by neprišiel na svet úplne bežným spôsobom. Vo filme bude Ego stvárnený ľudskou podobizňou, a to hercom Kurtom Russellom. Celkom veľká časť filmu bude rozprávať o Peterovej minulosti a o tom, aký vplyv na jeho život mal Ego a jeho matka. A aj keď nemáme záruku toho, že sa to bude všetko odohrávať na Zemi, predsa len niečo bude.

Vieme to vďaka novému spotu, ktorý nám predstavil Jimmy Kimmel a jeho šou. V ňom vidíme ako nejaká neznáma modrá hmota robí neplechu na Zemi, i keď nemáme šajnu o tom, čo by tento záhadný substrát mohol byť. Zvyšok spotu nám ukazuje zábavné Behind the Scenes.

Strážcovia Galaxie 2
Zdroj: screenrant.com

Ste pripravení sa 5. mája opustiť v kine? Ja rozhodne áno!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -