Strážcovia galaxie 2 majú nového člena

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

cenárista a režisér James Gunn začal pred-produkciu v Atlante pre pripravovaný film Strážcovia Galaxie 2. The Hollywood Reporter napísal, že nováčik Pom Klementieff (Oldboy) podpísala zmluvu a zahrá si tajnú úlohu v pokračovaní, ktoré je naplánované začať výrobu vo februári 2016.

Variety tiež hlási, že Marvel a James Gunn chceli do svojich rad aj oscarového Matthew McConaugheya, ten však úlohu záporného hrdinu odmietol. Zasvätenci tvrdia, že konečné rozhodnutie o hlavnom zápornom hrdinovi bude rozlúštené v nasledujúcich týždňoch. Herec prezradil, že mu boli ponúknuté role v Marvel a tiež aj v DC comics, presnejšie však nechcel prezradiť. Stojí zato poznamenať, že James Gunn stále nedokončil scenár k filmu Strážcovia Galaxie 2, takže objavenie sa Mcconaugheya je málo pravdepodobné. Pokiaľ ide o Pom Klmenetieff, vraví sa, že herečka si svoj scenár už prečítala, ale nevieme presne o akú úlohu sa jedná. Jedná sa však o postavu ázijského pôvodu, takže rola by jej určite vyhovovala. Tým pádom by sa pripojila k hereckému obsadeniu a zahrala by si po boku Chris Pratta (Star-Lord), Vin Diesela (Groot), Zoe Saldany (Gamora), Bradley Coopera (Rocket Raccoon) a Batistu (Drax Destroyer).

Na scenári sa podieľa James Gunn, pomáhať v produkcii mu bude Kevin Feige. Režisér James Gunn hladí hlavne na detaily, pretože v pokračovaní by sa malo konečne rozlúštiť, kto je skutočným otcom Star-Lorda. S výrobou sa začne v priebehu nasledujúcich mesiacov a dúfame, že sa k nám čoskoro dostavia nové informácie.

Herečka Pom Klementieff prevažne pracovala vo Francúzku, vo filmoch ako Borderline, Sleepless Night a Delicacy. Svoj americký debut mala v roku 2013 v remaku filmu Oldboy, kde si zahrala postavu Haeng-Bok. Vidieť sme ju mohli aj vo filme The Stranger, kde stvárnila postavu “henchwoman”. Naposledy sa zúčastnila na natáčaní filmu Hacker’s game, ktorý príde do kín už v marci.

Ak máte nejaké teórie, koho by si Pom Klementieff mohla zahrať vo filme Strážcovia Galaxie 2, určite nám dajte vedieť.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah