Filmy

Strážcovia galaxie 2 majú nového člena

cenárista a režisér James Gunn začal pred-produkciu v Atlante pre pripravovaný film Strážcovia Galaxie 2. The Hollywood Reporter napísal, že nováčik Pom Klementieff (Oldboy) podpísala zmluvu a zahrá si tajnú úlohu v pokračovaní, ktoré je naplánované začať výrobu vo februári 2016.

Variety tiež hlási, že Marvel a James Gunn chceli do svojich rad aj oscarového Matthew McConaugheya, ten však úlohu záporného hrdinu odmietol. Zasvätenci tvrdia, že konečné rozhodnutie o hlavnom zápornom hrdinovi bude rozlúštené v nasledujúcich týždňoch. Herec prezradil, že mu boli ponúknuté role v Marvel a tiež aj v DC comics, presnejšie však nechcel prezradiť. Stojí zato poznamenať, že James Gunn stále nedokončil scenár k filmu Strážcovia Galaxie 2, takže objavenie sa Mcconaugheya je málo pravdepodobné. Pokiaľ ide o Pom Klmenetieff, vraví sa, že herečka si svoj scenár už prečítala, ale nevieme presne o akú úlohu sa jedná. Jedná sa však o postavu ázijského pôvodu, takže rola by jej určite vyhovovala. Tým pádom by sa pripojila k hereckému obsadeniu a zahrala by si po boku Chris Pratta (Star-Lord), Vin Diesela (Groot), Zoe Saldany (Gamora), Bradley Coopera (Rocket Raccoon) a Batistu (Drax Destroyer).

Na scenári sa podieľa James Gunn, pomáhať v produkcii mu bude Kevin Feige. Režisér James Gunn hladí hlavne na detaily, pretože v pokračovaní by sa malo konečne rozlúštiť, kto je skutočným otcom Star-Lorda. S výrobou sa začne v priebehu nasledujúcich mesiacov a dúfame, že sa k nám čoskoro dostavia nové informácie.

Herečka Pom Klementieff prevažne pracovala vo Francúzku, vo filmoch ako Borderline, Sleepless Night a Delicacy. Svoj americký debut mala v roku 2013 v remaku filmu Oldboy, kde si zahrala postavu Haeng-Bok. Vidieť sme ju mohli aj vo filme The Stranger, kde stvárnila postavu “henchwoman”. Naposledy sa zúčastnila na natáčaní filmu Hacker’s game, ktorý príde do kín už v marci.

Ak máte nejaké teórie, koho by si Pom Klementieff mohla zahrať vo filme Strážcovia Galaxie 2, určite nám dajte vedieť.

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár