Po skončení Strážcov Galaxie 2 rozhodne neodchádzajte! Čaká nás rekordný počet potitulkových scén! Koľko ich bude?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Strážcovia Galaxie 2 nám ukážu rekordný počet potitulkových scén!

Pokračovanie Strážcov Galaxie sa pomalinky blíži do svojho cieľa. To znamená, že sa pripravte na poriadne množstvo noviniek ohľadom celého Marvel Cinematic Universe. Už včera prišla jedna veľká, ktorou bolo ohlásenie tretieho dielu Strážcov, spolu s jeho režisérom. No a teraz prišla taká, ktorá nás upozorňuje, aby sme sa po skončení filmu ani nepohli zo sedadla. V Strážcoch Galaxie 2 nás totižto čaká rekordný počet potitulkových scén! Ale aby som vás už toľko nenapínal, bude ich 5!

Presne tak, môžte obnovovať stránku koľko chcete, číslo ostáva rovnaké. Potvrdil to sám režisér cez svoj twitter. O čom však budú už môžeme len hádať. Avšak, mali by sme si trošku schladiť hlavy. Áno, Marvel má toho veľa rozpracovaného, no pochybujem, že by všetkých 5 scén súviselo s budúcimi marvelovskými projektami. Najpravdepodobnejšia možnosť je, že iba 2 scény budú tie „veľké“. Zvyšné tri budú pravdepodobne iba ukazovať srandu so Strážcami Galaxie (tak ako bol tancujúci Groot v prvom dieli). Na tie veľké sme však veľmi zvedaví! Náš tip? Buď Thor: Ragnarok alebo (konečne) niečo z Infinity War. Každopádne, určite to nebudete chcieť zmeškať. Pre vaše vlastné dobro, odíďte prosím až po skončení záverečných tituliek.

Pripomeňte si post-credit scény z prvých Strážcov Galaxie:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=YqZcXh4kB6c]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=6-O3lPJCjMs]

Čo myslíte, že nám Strážcovia ukážu vo svojich post-credits scénach? Chceli by ste, aby mal odteraz každý film toľko bonusových scén? Vaše názory nám píšte do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -