FilmyNETFLIX

Kedy sa začnú natáčať filmy Strážcovia Galaxie 3 a Godzilla vs. Kong? Máme to potvrdené!

Strážcovia Galaxie 3

Rok 2020 predstaví veľké množstvo veľkofilmov. Medzi nich samozrejme patria aj dve očakávané snímky – Strážcovia Galaxie 3 od Marvel Studios a Godzilla vs. Kong, crossover od štúdia Legendary. Poďme sa teda najprv pozrieť na prvý spomínaný film. Kvôli tajnostkárstvu, ktoré sa drží ohľadom filmov Avengers: Infinity War a Avengers 4, toho zatiaľ moc o Fáze 4 nevieme. Dokonca, jediný film s potvrdeným dátumom premiéry je iba pokračovanie Spider-Man: Homecoming (5. júl 2019), ktorý naštartuje Fázu 4. Súčasťou bude samozrejme aj snímka Strážcovia Galaxie Vol. 3, ktorá určite vyjde v priebehu roku 2020. Scenár bol dopísaný ešte koncom minulého roka a my tak máme jedinú otázku – Kedy sa oficiálne začne natáčanie a produkcia tohto obrovského blockbusteru?

strážcovia galaxie fakty

Zdroj: anoncraft.com

Portál That Hashtag Show potvrdil, že sa naši obľúbení strážcovia galaxie vrátia spolu s režisérom Jamesom Gunnom do Disney štúdia Pinewood Studios, neďaleko Atlanty. Povráva sa, že filmový štáb už teraz pripravuje štúdio na pre-produkciu, kde práve stavajú kulisy. Samotné natáčanie by sa však malo spustiť až začiatkom roka 2019. To samozrejme znamená, že celý tím má do mája 2020 kopu času na vytvorenie celého filmu. Je totižto naozaj pravdepodobné, že dátum vydania bude stanovený na 1. mája 2020. Uniknuté fotky z natáčania tak ešte nejaký ten piatok určite neuvidíme.

Godzilla vs. Kong

Druhým filmom na holenie je očakávaný crossover od štúdia Legendary. Svoje sily si v ňom zmerajú dve ikonické monštrá – Godzilla a Kong. O réžiu sa postará filmár Adam Wingard, ktorý má na konte napríklad hranú verziu Death Note od Netflixu. Samotný dátum vydania tohto obrovského súboju je naplánovaný na 22. mája 2020, teda iba 20 dní po Strážcoch Galaxie 3. Herecké obsadenie filmu zatiaľ nie je známe – No Wingard prezradil, že by film rád prepojil s Godzillou 2. Máme teda čakať mená ako Vera Farmiga, Millie Bobby Brown, alebo Ken Watanabe?

godzilla vs. kong

Zdroj: scified.com

Stránka OmegaUnderground hlásila, že sa Godzilla vs. Kong začne natáčať 1. októbra 2018. Samozrejme, produkcia bude prebiehať v Atlante a skončiť by mala niekedy vo februári 2019. Štáb tak bude mať na vytvorenie filmu viac ako rok. Už teraz sme naozaj zvedaví na to, kto sa stane víťazom – Bolo totižto potvrdené, že film bude mať jasného výhercu.

Tak čo, na ktorý film sa tešíte viac? 

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár