Kedy sa začnú natáčať filmy Strážcovia Galaxie 3 a Godzilla vs. Kong? Máme to potvrdené!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Strážcovia Galaxie 3

Rok 2020 predstaví veľké množstvo veľkofilmov. Medzi nich samozrejme patria aj dve očakávané snímky – Strážcovia Galaxie 3 od Marvel Studios a Godzilla vs. Kong, crossover od štúdia Legendary. Poďme sa teda najprv pozrieť na prvý spomínaný film. Kvôli tajnostkárstvu, ktoré sa drží ohľadom filmov Avengers: Infinity War a Avengers 4, toho zatiaľ moc o Fáze 4 nevieme. Dokonca, jediný film s potvrdeným dátumom premiéry je iba pokračovanie Spider-Man: Homecoming (5. júl 2019), ktorý naštartuje Fázu 4. Súčasťou bude samozrejme aj snímka Strážcovia Galaxie Vol. 3, ktorá určite vyjde v priebehu roku 2020. Scenár bol dopísaný ešte koncom minulého roka a my tak máme jedinú otázku – Kedy sa oficiálne začne natáčanie a produkcia tohto obrovského blockbusteru?

Zdroj: anoncraft.com

Portál That Hashtag Show potvrdil, že sa naši obľúbení strážcovia galaxie vrátia spolu s režisérom Jamesom Gunnom do Disney štúdia Pinewood Studios, neďaleko Atlanty. Povráva sa, že filmový štáb už teraz pripravuje štúdio na pre-produkciu, kde práve stavajú kulisy. Samotné natáčanie by sa však malo spustiť až začiatkom roka 2019. To samozrejme znamená, že celý tím má do mája 2020 kopu času na vytvorenie celého filmu. Je totižto naozaj pravdepodobné, že dátum vydania bude stanovený na 1. mája 2020. Uniknuté fotky z natáčania tak ešte nejaký ten piatok určite neuvidíme.

Godzilla vs. Kong

Druhým filmom na holenie je očakávaný crossover od štúdia Legendary. Svoje sily si v ňom zmerajú dve ikonické monštrá – Godzilla a Kong. O réžiu sa postará filmár Adam Wingard, ktorý má na konte napríklad hranú verziu Death Note od Netflixu. Samotný dátum vydania tohto obrovského súboju je naplánovaný na 22. mája 2020, teda iba 20 dní po Strážcoch Galaxie 3. Herecké obsadenie filmu zatiaľ nie je známe – No Wingard prezradil, že by film rád prepojil s Godzillou 2. Máme teda čakať mená ako Vera Farmiga, Millie Bobby Brown, alebo Ken Watanabe?

godzilla vs. kong
Zdroj: scified.com

Stránka OmegaUnderground hlásila, že sa Godzilla vs. Kong začne natáčať 1. októbra 2018. Samozrejme, produkcia bude prebiehať v Atlante a skončiť by mala niekedy vo februári 2019. Štáb tak bude mať na vytvorenie filmu viac ako rok. Už teraz sme naozaj zvedaví na to, kto sa stane víťazom – Bolo totižto potvrdené, že film bude mať jasného výhercu.

Tak čo, na ktorý film sa tešíte viac? 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -