Strážcovia Galaxie 3: Chris Pratt prezrádza, či Marvel zahodil scenár Jamesa Gunna!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Ako ten čas letí… Viete o tom, že nedávno to bolo už pol roka, čo Marvel vyhodil Jamesa Gunna? Počas rokov nás len hŕstka správ šokovala tak veľmi, že sme tomu jednoducho nevedeli uveriť. Okamžite sa strhla búrlivá diskusia o tom, čo sa vlastne stalo: je správne niekoho trestať za vulgárne vtipy, ktoré písal na Twitter niekoľko rokov dozadu? Nech už je to akokoľvek, realitu to nezmení. James Gunn nebude režírovať očakávaných Strážcov Galaxie 3. Dnes sa však dozvedáme, že nakoniec to vôbec nemusí byť taká katastrofa!

Zdroj: anoncraft.com

Strážcovia Galaxie 3: Nový scenár?

Posledného pol roka sa snažíme prísť na to, čo sa stane s filmom Strážcovia Galaxie 3. Vieme, že James Gunn ho režírovať nebude. Po vyhadzove sa posúva ďalej a jeho snahu si ocení štúdio DC. Istý čas sa taktiež hovorilo o tom, že tretiu časť zrežíruje Taika Waititi (Thor: Ragnarok). Ten však reagoval takto: „Je to Jamesov film. Keby som ho robil ja, bolo by to divné.“ Tvorca najvtipnejšej Marvelovky teda taktiež odpadá. Reálnou možnosťou zatiaľ ostáva  oscarový Adam McKay, aj keď neoficiálne. Tu však prichádza ďalšia otázka: čo scenár?

Ako vieme, James Gunn ešte pred vyhadzovom stihol napísať scenár. Tento príbeh je vraj tak dobrý, že rozplakal tých, ktorí ho čítali. Aj preto je nielen pre fanúšikov dôležité, aby Marvel tento scenár použil – aj keď s iným režisérom. Tento názor zastali nielen diváci, ale aj členovia hereckého obsadenia. Napríklad taký Dave Bautista (Drax) povedal, že „pokiaľ sa nepoužije Gunnov scenár, o pokračovanie nemá záujem.“ Ako sa dnes ukazuje, pravdepodobne to fungovalo. To potvrdzuje aj Chris Pratt, ktorý odhalil nové informácie a svoje pocity!

Pokračovanie vo vízii Jamesa Gunna

V novom rozhovore s MTV News sa o budúcnosti Strážcov Galaxie rozrozprával samotný Star-Lord. Na otázku, či idú podľa Gunnovho pôvodného scenára, Chris Pratt odpovedal jednoduchým „áno.“ Práve toto slovo sme potrebovali, aby sme úplne nestratili vieru. Herec si ho už taktiež stihol prečítať a hovorí, že „je neskutočný. Je fakt úžasný. Fakt úžasný.“ Nakoniec nám ešte stihol prezradiť, ako vníma pokračovanie Strážcov Galaxie bez pôvodného režiséra:

Ten film prinesieme a fanúšikom dáme, čo si zaslúžia. Je v štýle Strážcov Galaxie, že sa pozberáme dokopy a spoločne to dokážeme. A presne to aj spravíme.

Zdroj: geektyrant.com

Chris Pratt nás nepochybne uistil, že aj napriek absencii Jamesa Gunna na poste režiséra si užijeme jeho scenár, ktorý je veľmi dobrý. Tešíte sa?

Zdroj: ign.com, twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -