Uvidíme opäť dospelého Groota vo filme Strážcovia Galaxie 3? James Gunn nám dal nejasnú odpoveď

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 21 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Bude Groot vo filme Strážcovia Galaxie 3 dospelý?

K jedným z najobľúbenejších filmov, ktoré vyrobilo štúdio Marvel, s určitosťou patrí film Strážcovia Galaxie. Film nám ukázal netradičný vesmírny tím hrdinov, ktorí aj napriek svojej rozdielnosti dokázali spolupracovať a zachránili galaxiu, v ktorej žijú. Členom tejto partie je aj humanoidný strom Groot, ktorý bude aj vo filme Strážcovia Galaxie 3.

Pôvodný Groot však v prvom filme zomrel. Rocket Racoon si ale zobral časť jeho tela (vetvičku) a vypestoval z nej nového Groota. Ten vo filme Strážcovia Galaxie 2 bol známy ako rozkošný Baby Groot. Tínedžera Groota sme videli v posledných dvoch Avengers filmoch a preto sa nejak očakáva, že v Strážcovia Galaxie 3 teda vyrastie do dospelej podoby.

Groot
Zdroj: buzzfeed.com

Slová režiséra Jamesa Gunna

Dospelý Groot nikdy nedosiahol svoj potenciál z komiksov, no ak by sa stal opäť dospelou verziou samého seba, mal by možnosť naplniť svoje komiksové dedičstvo. Dospelý Groot fanúšikom chýba a tak jeden z nich napísal na sociálnu sieť režisérovi Jamesovi Gunnovi, že mu chýba dospelá verzia Groota a spýtal sa, či ho najbližšie opäť uvidíme ako dospelého.

James Gunn mu na to reagoval a napísal, „že je to smutné, ale pôvodný Groot už viac nie je medzi nami a že ho znova neuvidíme, iba ak by tu bol nejaký druh prequelu“. Táto správa nie je prekvapivá, pretože Gunn opakovane hovoril, že pôvodný (mŕtvy) Groot a tento nový Groot sú dve rozdielne postavy. Zaujímavé však je to, ako James Gunn neodpovedal úplne presne na položenú otázku.

james gunn
Zdroj: digitalspy.com

Odpovedal totiž tak, že už nikdy neuvidíme pôvodného Groota. James Gunn buď túto otázku pochopil zle, alebo odpovedal naschvál takto, aby sa vyhol spoilerom. Je preto stále možnosť, že uvidíme dospelú verziu nového Groota v pripravovanom filme a Gunn to pred nami zatajuje. S istotou po tomto vieme povedať len to, že pôvodný Groot je naozaj mŕtvy.

Herec Vin Diesel, ktorý Groota dabuje, nám prezradil, že by sme vraj najbližšie mali vidieť vo filme Alpha Groota. Keď táto informácia bola ale povedaná Jamesovi Gunnovi, režisér bol iba prekvapený a nevedel, o čom to Vin Diesel rozprával. Gunn nerád prezrádza detaily z pripravovaného projektu a tak sa dá ťažko povedať, či je Aplha Groot vôbec niečo reálne.

Projekty, v ktorých Groota uvidíme

Alpha Groota možno ale uvidíme v inom než Gunnovom projekte. Groot by sa mal v budúcich rokoch totižto ukázať vo viacerých projektoch, počnúc filmom Thor: Love and Thunder, ktorý má premiéru 6. mája 2022. Potom ho uvidíme v projekte The Guardians of the Galaxy Holiday Special, ktorý by sme mali vidieť niekedy koncom roka 2022, pričom zrejme pôjde o akýsi vianočný špeciál.

I am Groot, Thor: Love and Thunder, The Guardians of the Galaxy holiday special, Guardians of the Galaxy Vol. 3
Zdroj: twitter.com

Groot s určitosťou bude aj vo filme Strážcovia Galaxie 3, ktorý môžeme čakať niekedy v roku 2023, pričom film by sa mal začať natáčať koncom tohto roka. A posledný projekt, v ktorom s určitosťou uvidíme Groota, je pripravovaný projekt I am Groot. Malo by ísť o sériu krátkych filmov, v ktorých bude vystupovať obľúbený Baby Groot. Dátum premiéry je zatiaľ neznámy.

V ktorej verzii sa vám Groot najviac páčil? Chceli by ste opäť vidieť dospelého Groota? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -