Nový klip zo Strážcov Galaxie 3 nám ponúka náhľad na milý moment z Rocketovej inak temnej minulosti

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Blíži sa dátum, v ktorý sa ukončí jedna ďalšia filmová trilógia. Už o pár dní totižto svoju dlhoročnú, takmer 10-ročnú púť zavŕši skupina galaktických MCU hrdinov, z ktorých sa v priebehu rokov stala rodina. Ešte pred ňou však každý z nich mal nie veľmi peknú minulosť, a obzvlášť to platí pre Rocketa (Bradley Cooper). Viac z nej nám totiž predstavil klip z očakávaného filmu Strážcovia Galaxie 3.

Najnovší film Jamesa Gunna nám zároveň naposledy ukáže Strážcov galaxie v známom zložení. Je preto viac než isté, že viacerým postavám dáme nadobro zbohom. Potvrdili to už napríklad herci Zoe Saldana (Gamora) a Dave Bautista (Drax). Zvyšných členov tímu hrajú Chris Pratt (Star-Lord), Pom Klementieff (Mantis), Vin Diesel (Groot), Sean Gunn (Kraglin), Maria Bakalova (Cosmo) a Karen Gillan (Nebula).

Nový klip z filmu Strážcovia Galaxie 3

Vo videu môžeme vidieť Rocketa v čase, keď na ňom robil pokusy High Evolutionary (Chukwudi Iwuji). Podobne to bolo aj s jeho troma priateľmi, ktorých tento záporák modifikoval. Vidieť môžeme okrem obľúbeného medvedíka čistotného aj vydru, mroža na vozíku alebo zajačika s kovovými pavúčími nohami a kovovou vecou na tvári. Netreba sa ale báť, pri natáčaní neublížili žiadnemu zvieraťu.

Gunn totiž potvrdil, že všetky zvery boli natočené cez CGI a motion capture. V každom prípade, vidíme scénu, v ktorej si „pokusné objekty“ vyberali mená, ktoré použijú, ak sa raz dostanú na slobodu do špeciálnej spoločnosti, ktorú vytvára High Evolutionary. Doteraz mali totiž len kódy alebo čísla. Spoznávame tak zajačicu Floor (Mikaela Hoover), mroža Teefsa (Asim Chaudhry) a vydru Lyllu (Linda Cardellini).

Strážcovia Galaxie 3 Rocket
Zdroj: gamesradar.com

Prvé reakcie nazývajú projekt najlepším filmom od Endgame

Emotívna scéna, vďaka ktorej nejednému vypadla slza z oka, bude súčasťou už beztak skvelo hodnoteného filmu. Ten síce ešte nevyšiel, no tí prví šťastlivci, ktorí ho už mali šancu vidieť, nešetria chválou. Ide vraj o najlepší film od čias filmu Avengers: Endgame. To síce nebolo až tak dávno, no filmy, ktoré vychádzali po ňom, nepatrili vždy medzi úspešné projekty.

Fáza 4 bola totižto pre mnohých divákov skôr sklamaním. Ak má tento film naozaj takú vysokú kvalitu, pre fanúšikov by to znamenalo, že Fáza 5 dodá MCU opäť úroveň spred pár rokov. Čaká nás podľa už spomínaných divákov nečakane temný a emotívny film, ktorý si však stále zachováva pre Strážcov typický humor. No aj napriek tomu má ísť o najvážnejší film z trilógie.

trailer strážcovia galaxie 3
Zdroj: polygon.com

Snímok má byť „brilantným záverom brilantnej trilógie“ a ukončuje a dopĺňa perfektnú trilógiu. To sa u Marvel trilógií často nevidí, pretože vždy sa tam nájde aspoň jedna čierna ovca. Je však pravda, že prvé dva filmy o Strážcoch boli dosť úspešné aj u divákov, aj u kritikov, a tak nám už len treba počkať do 4. mája a zistiť na vlastnej koži, či sa im vyrovná aj tretí, záverečný diel.

Čo hovoríte na krátky klip z filmu, ktorý odhaľuje Rocketovu minulosť? Myslíte si, že sú prvé reakcie pravdivé a naozaj ide o jeden z najlepších MCU filmov posledných rokov?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -