Posledná jazda. Nový trailer na Strážcov Galaxie 3 nás presviedča o akčnom, no emotívnom konci trilógie

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Film Strážcovia Galaxie 3 dostal nový trailer. Chronologicky druhý film Fázy 5 v MCU bude prekvapivo aj druhým filmom tejto fázy, ktorý ukončí trilógiu. A tak nás tento rok čaká v komiksovom svete asi viacero sĺz. Najnovší a zároveň tretí filmový počin Jamesa Gunna nám už na predošlých záberoch načrtol film plný akcie a (najmä) smutných emócií, no nové zábery nám to len potvrdzujú.

Tento trailer vyšiel ako televízny spot počas každoročnej obľúbenej akcie finále Super Bowlu. Ide o šampionát severoamerickej ligy amerického futbalu, pričom tento rok sa konal už 57. ročník. Počas tejto akcie často vychádzajú krátke, 30-sekundové spoty na rôzne produkty, služby a filmy, pričom niekedy dokonca vyjde aj plnohodnotný trailer, ako v prípade Strážcov.

Nový trailer na film Strážcovia Galaxie 3

Podľa oficiálne synopsy musí Peter Quill/Star-Lord (Chris Pratt) zhromaždiť opäť celý tím, a to preto, aby bránil, ako inak, celý vesmír, no taktiež jedného zo svojich. To popri tom, ako sa spamätáva zo straty pôvodnej Gamory, pričom ak ich misia nebude úspešná, hrozí tomuto kozmickému tímu zánik. Čo sa týka toho jedného člen, ktorého musia chrániť, zrejme pôjde o Rocketa (Braldey Cooper).

Hlavným záporákom celého filmu bude totiž High Evolutionary (Chukwudi Iwuji), ktorý sa snaží o vytvorenie dokonalého tvora. A jedným z jeho pokusných králikov medvedíkov čistotných bol kedysi práve Rocket. Nanešťastie, Strážcovia budú musieť čeliť ešte jednej hrozbe. Je ním Adam Warlock (Will Poulter), ktorého vytvorili istý zlatý národ práve preto, aby sa pomstil Strážcom Galaxie.

Strážcovia Galaxie 3 plagát
Zdroj: marvel.com

Návrat Gamory bude, paradoxne, zrejme vtipnou záležitosťou

Nové zábery nám ukazujú aj interakciu medzi Star-Lordom a Gamorou (Zoe Saldana). Tá však pochádza z alternatívnej časovej osi. V nej sa s Petrom ani nestretla, nie to sa do neho ešte zaľúbila. Ako nám naznačujú scény zo stredu a konca traileru, medzi nimi dvoma a Gamorinou sestrou Nebulou (Karen Gillan) tak môžeme očakávať humorné a vtipné interakcie, ktoré sú pre filmy o Strážcoch typické.

Celá banda, vrátane Draxa (Dave Bautista), Mantis (Pom Klementieff), Groota (Vin Diesel), Kraglina (Sean Gunn) a nového prírastku – sučky menom Cosmo (Maria Bakalova), ktorá sa prvýkrát ukázala v Strážcoch Galaxie: Sviatočnom špeciáli, sa tak pripraví na poslednú nebezpečnú jazdu. Ako a či sa im ju podarí splniť sa dozvieme už 4. mája 2023 aj v slovenských kinách.

Čo hovoríte na nový trailer? Tešíte sa na nový film alebo sa vám, naopak, tisnú slzy do očí, keďže pôjde o ich posledný?

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -