Strážcovia Galaxie 3? Dočkáme sa niekedy tohto filmu, a kto si ho vlastne zrežíruje?

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Čas všetky rany zahojí

Strážcovia Galaxie 2 už klopú na dvere. Za 17 dní nám to čakanie odzvoní a film sa dočká celosvetovej premiéry. Každopádne o tom, že tento film je čoskoro v kinách sme mali množstvo článkov a už ani poriadne neviem vymyslieť originálny úvod. Napríklad TU je jeden z nich. No James Gunn prekvapuje každým dňom čoraz viac. Aspoň filmové (aj nefilmové) portály majú o čom vždy písať. Vlastne, aj tak to robíme s láskou pre vás, ale aspoň je o čom písať. No čo takto Strážcovia Galaxie 3?

Strážcovia Galaxie 3?

Akokoľvek bol tento úvod nudný a mimo tému, prinášame vám úžasnú správu, ktorá poteší určite každého fanúšika Strážcov Galaxie. Totižto, dostala sa nám do rúk správa z oficiálneho facebookového profilu Jamesa Gunna, kto sa ujme Strážcov Galaxie 3. James Gunn tento týždeň strávi tým, že bude zodpovedať na otázky, ktoré sa ho budú ľudia pýtať. Samozrejme, najčastejšou otázkou bolo, či niekedy uvidíme aj Strážcov Galaxie 3, a či sa ich ujme samotný James Gunn. No a teraz už poznáme odpoveď!

landscape-1468945290-guardians-of-the-galaxy-vol-2
Strážcovia Galaxie 3? Myslím, že je čas! Zdroj: digitalspy.com

Strážcovia Galaxie 3 k nám predsa len dorazia! A napíše ich aj zrežíruje samotný James Gunn! Aká to krásna správa. Verím, že vám to hneď zlepšilo náladu. James Gunn zároveň na svojom facebookovom profile povedal, že nechce byť niekým, kto pokazí koniec trilógie. Nechcem na nič narážať, ale stále vravím, že Captain America: Civil War je nadhodnotený. Strážcovia Galaxie sú samozrejme úplne iný vesmír. Im to na plátne funguje. A navyše ich soundtrack pozostáva zo starých klasických songov, a tým sa nedá nikdy nič pokaziť.

Bonus

No a aby to bolo všetko ešte krajšie, James Gunn rád pripomína, koľko času zostáva do premiéry Strážcov Galaxie 2. No a včera to bolo 17 dní do premiéry. A ako to vieme? Dorazil k nám 30 sekundový spot určený len pre tento deň. Teda včerajšok.

Túto vetu som už písal toľko krát, že sa stala klišé. Ale nespýtať sa by bolo v rozpore s mojou radosťou z toho, že už len 16 dní, a čakanie sa skončí. Takže, tešíte sa na Strážcov Galaxie 2? A čo na trojku?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -