Filmy

Plán pokračuje? Marvel vraj našlo režiséra Strážcov Galaxie 3!

Režisér filmu Strážcovia Galaxie 3 je možno odhalený!

Žeby sme predsa len pokračovali v pôvodnom pláne štvrtej fáze MCU? Zatiaľ nechceme nič predčasne vykrikovať, no vyzerá to tak, že sa k nemu blížime. Práve dnes totiž internet obletela správa, že Strážcovia Galaxie 3 si možno predsa len našli svojho režiséra. Dopredu radšej upozorňujeme, že ešte nejde o potvrdenú informáciu ani zo strany štúdia a ani zo strany režiséra, a že stále ide len o zvesť, ktorá by však mohla byť pravdivá.

Koho má teda štúdio vo svojom hľadáčiku ako náhradníka Jamesa Gunna? Menovaným sa stal Travis Knight, ktorý síce do režisérskeho biznisu prišiel len nedávno, osvedčil sa ako veľmi zručný majster. Knight začínal ako producent a animátor vo filmoch od štúdia Laika, kde neskôr jeden projekt aj režíroval. Film sa volal Kubo and the Two Strings (Kubo a kúzelný meč), ktorý rovno dostal nominácie na Oscara za najlepší animovaný film ale aj najlepšie vizuálne efekty.

Teraz momentálne pracuje na svojom prvom hranom filme, ktorým sa stal spin-off série Transformers, Bumblebee. Z toho sme zatiaľ videli len zopár zverejnených záberov, ktoré však aspoň podľa nás vyzerajú naozaj dobre. Knight by teda úplne ako nová režisérska sila v MCU úplne sedela, keďže presne takto si doteraz štúdio vyberalo všetkých režisérov. Talentovaných, no menej známych jedincov, ktorí mali na konte len zopár projektov.

Síce sú teda Strážcovia Galaxie skvelí preto, lebo majú svojský humor, to čo na nich skutočne milujeme sú ich emotívne vzťahy a srdcia. Práve preto veríme, že Travis Knight by bol fantastickou voľbou na režiséra, keďže by sa určite sústredil na túto stránku Strážcov Galaxie.

Čo hovoríte na potenciálny výber režiséra Strážcov Galaxie 3? Videli ste film Kubo a kúzelný meč? Tešíte sa na Bumblebeeho? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Filmy

  Reštart série Sám Doma na Disney+ spoznal svoju náhradu za Kevina

  FilmyTrailery

  Najnovší trailer k hororu Nenávisť ukazuje svoje krvavé hodnotenie R

  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  Pridaj komentár