Ninja je prvým streamerom, ktorý prekonal hranicu 10 miliónov followerov na Twitchi!!

Nenechajte si ujsť

Streamer Ninja prekonáva hranicu 10 miliónov!

Ninja sa stal cez noc prvým streamerom na Twitch.tv, ktorý prekonal hranicu 10 miliónov followerov! Stálo za tým nemalé úsilie. Ako Ninja dosiahol takýto úspech?

Ako sa Ninja dostal k streamovaniu?

Ninja, vlastným menom Richard Tyler Blevins, je najpopulárnejší streamer súčastnosti. Momentálne má 27 rokov a živí sa streamovaním na Twitch.tv, kde vysiela naživo hry ako Fortnite alebo Realm Royale. Jeho kariéra za počítačom začala už v roku 2009, kedy začal profesionálne hrať HALO 3. V roku 2011 začal streamovať, najprv na platforme Justin.tv, no neskôr sa presunul na Twitch.tv. Ninja sa začal dostávať do povedomia ľudí až po pár rokoch, obzvlášť keď začal s hrami H1Z1 a PUBG. Necelý rok dozadu mal ešte len 500 000 followerov, takže nárast je enormný.

O prekonaní magickej hranice nám dal vedieť samotný Ninja!

Ninja ihneď po prekonaní hranice 10 miliónov followerov dal všetkým fanúšikom vedieť, že je to práve on kto túto hranicu prekonal ako prvý. A to krátkym príspevkom na Twitteri. Dáva nám vedieť aj to, že je nesmierne vďačný za to, že v tejto pozícii vlastne je.

Ninja prebehol úplne všetkých.

Ninja predbehol svojich kolegov o neskutočné čísla. Zatiaľ čo Tyler „Ninja“ Blevins dosiahol už 10 miliónov, za ním sa nachádzajú Shroud a Fortnite hráč Myth, ktorí o chvíľu dosiahnu 4 milióny followerov. Ninja má ale aj ďalšie úspechy. Je 9. najpozeranejší kanál celkovo na už spomínanej platforme Twitch, alebo medzi iné má 86. kanál v počte odoberateľov na YouTube. Medzi úspechy patria určite aj jeho hry vo Fortnite so slávnymi osobnosťami ako sú futbalisti Harry Kane alebo Dele Alli. Taktiež si zahral s hudobníkmi, a to so slávnym rapperom Drakeom alebo DJom Marshmellom.

Ninja streamuje aj na hudobnom festivale!

Ninja momentálne streamuje veľmi nezvyčajne a to z festivalu Lollapalooza, kde bol pozvaný. Jeho gameplay sa objavil dokonca na hlavnom stagei a fanúšikovia ho naozaj podporovali!

Čo hovoríte na to, že Ninja je prvým streamerom, ktorý dosiahol tento míľnik? Myslíte si, že stále bude Ninja rapídne stúpať, alebo ho budú začnú ostatní streameri dobiehať? Napíšte nám váš názor do komentárov!

Zdroj: pcgamer.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -