Len 13-ročný streamer vyzbieral tisíce eur na záchranu svojho otca

Nenechajte si ujsť

13-ročný hráč Fortnite a zároveň streamer na platforme Twitch.tv s prezývkou zyl zbiera peniaze na liečbu svojho otca. Ten trpí tretím štádiom rakoviny konečníka a potreboval nutne peniaze na svoju liečbu. Toho sa chytil mladý zyl a pomohol mu, ako len vedel. Behom pár dní mladý streamer vyzbieral tisíce eur.

Streamer vyzbieral tisíce
Zdroj: ebaumsworld.com

Mladý streamer vyzbieral tisíce eur

Mladík streamuje na podporu svojho chorého otca zatiaľ len 6 dní, no vyzbieral už skoro $20 000. A to za prvé štyri dni nemal skoro nič. Potom však niekto zdieľal jeho stream aj s bližšími informáciami na Reddite, ktorý má už cez 23 tisíc hlasov. Tak sa rozšíril jeho príbeh, ako aj príbeh jeho otca, po celom svete.

Čo je na 13-ročnom chlapcovi najviac obdivuhodné, je jeho výdrž. Naživo vysiela totiž cez 10 hodín denne!

Kam poputujú vyzbierané peniaze?

Jeho cieľom bolo vyzbierať 5 000 kanadských dolárov, avšak vyzbieral niekoľkonásobne vyššiu sumu. Pri presiahnutí hranice $13 000 povedal, že 5 000 poputuje okamžite na pomoc otcovi, na potrebné liečby, 3 000 do zálohy, keby sa niečo vážne stalo a zvyšok použije na zlepšenie jeho streamu. Svojim fanúšikom taktiež povedal, že by potreboval lepší počítač, aby boli jeho živé vysielania ešte kvalitnejšie.

Zylovi sa na Twitchi naozaj darí, a to nielen po finančnej stránke, ale aj v počte divákov a odberateľov, ktorých má skoro 30 000. Podporiť ho môžeme cez odkaz pod jeho živým vysielaním, ktorý nás odkáže na stránku Streamlabs. Pomôcť sa mu dá kedykoľvek, no pozornosť vašej podpore bude dávať hlavne, ak mu pár eur pošlete počas jeho streamu.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Zdroj: ebaumsworld.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -