Paranormal Activity 7 alebo seriál Lúpež po taliansky? Toto a ešte oveľa viac uvidíš exkluzívne na Paramount+

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Aj keď tento svet nemá naozaj núdzu o streamovacie platformy, niektoré popredné filmové štúdiá sa k takejto forme digitalizácie dostali až teraz. Reč je o štúdiu Paramount, ktorých streamovacia platforma Paramount+ konečne odhalila zoznam niekoľkých kvalitných projektov.

paramount-plus-logo-hero
Zdroj: howtogeek.com

Nová streamovacia platforma Paramount+ odhaľuje ďalšie originálne projekty

Oznámené boli hororové filmy ako Paranormal Activity 7 alebo prequel k Cyntorynu zvieratiek z roku 2019. Na zozname sa nachádzajú aj seriály Lúpež po taliansky, Fatal Attraction, Love Story, Flashdance a The Offer. Nechýba ani film The Parallax View, ale ak ti ani jeden z vyššie napísaných názvov nie je ničím povedomý, pokračuj v čítaní a dozvieš sa viac.

„Mojou úlohou je nájsť pre Paramount+ taký projekt, ktorý bude definovať našu platformu. Náš cieľ je skutočne ambiciózny a jedná sa o obsahovú ponuku, ktorá bude neuveriteľne príťažlivá pre ľudí, ktorí hľadajú inú streamovaciu platformu,“ povedala pre THR riaditeľka štúdia Paramount Nicole Clemens.

Paramount streamovacia platforma
Zdroj: movieweb.com

Čo vieme o nových projektoch?

Scenár k novému filmu z franšízy Paranormal Activity napíše Christopher Landon, ktorý napísal už štyri filmy z tejto mimoriadne úspešnej hororovej série o duchoch. Čo sa týka pokračovania Cyntorynu zvieratiek, dej nám ukáže pôvod príbehu od Stephena Kinga, na ktorom sa bude spoločne s ním podieľať scenárista Jeff Buhler a producent Lorenzo di Bonaventura. Obaja páni spolu pracovali na filme Cyntoryn zvieratiek (2019).

Seriál Fatal Attraction je založený na rovnomennom filme z roku 1987, v ktorom si v tom čase zahral Michael Douglas. O scenár a výkonnú produkciu sa postarajú Alexandra Cunningham a Kevin Hynes. Vlastnej série sa dočká aj úspešný film Lúpež po taliansky, ktorej dej nám ukáže vnukov legendárneho Charlieho Crokera (Mark Wahlberg). Tí po ňom zdedili bezpečnostnú schránku a znova spúšťajú pátranie po neslávne známom talianskom zlate.

Pre fanúšikov romantického žánru si štúdio Paramount pripravilo aj seriál založený na klasickom celovečernom filme Love Story (1970). Zoznam doplní seriál Flashdance, ktorého hlavnou postavou je žena hnedej pleti snažiaca sa presadiť vo svete baletu. Tento seriálový projekt má byť pokračovaním pôvodného filmu z roku 1983. Poteší aj seriál The Offer založený na filme Krstný otec, no zatiaľ o ňom nič viac nevieme.

Na záver tu máme film The Parallax View, ktorého pôvodca siaha do roku 1974. Dej nám v tom čase vyrozprával vyšetrovanie záhadnej organizácie známej ako Parallax Corp., ktorej špecialitou sú politické atentáty.

Čo hovoríš na novú streamovaciu platformu Paramount+, ktorá prinesie ďalšiu kvalitnú dávku filmov a seriálov? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: comingsoon.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -