HBO Max: 5 bombových titulov, ktoré putujú na streamovaciu službu

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

TOP 5 noviniek na streamovacej službe HBO Max

Streamovacia služba HBO Max, ktorá na Slovensku (konečne) nahradila HBO GO, ponúka peckové novinky. Počas júla 2022 na ňu poputuje viacero skvelých filmov a seriálov. Vybrali sme pre vás 5 z nich.

Spider-Man: Bez domova (Spider-Man: No Way Home)

bonusový obsah Spider-Man: Bez domova
Zdroj: hindustantimes.com

Nedeľa 31. júla 2022

Po prvýkrát vo filmovej histórii sa náš priateľský sused Spider-Man ocitá bez ochrany svojej masky, a tým bez možnosti oddeliť svoj normálny život od nebezpečného života superhrdinu. Po žiadosti o pomoc od Doctora Strangea sa Peter ocitne ešte vo väčšom nebezpečí, a musí tak zistiť čo naozaj znamená byť Spider-Manom.

Operácia Mincemeat (Operation Mincemeat)

Nedeľa 3. júla 2022 

Operácia Mincemeat bola jedným z kľúčových krokov na dlhej ceste spojencov k víťazstvu. V roku 1943 spojenci začínajú prípravy na inváziu do Francúzska a oslobodenie Európy, ale jeden problém stále pretrváva… ako môžu ochrániť svoje invázne sily pred ničivou prevahou nemeckej armády?

Film, inšpirovaný skutočným príbehom jednej z najnepravdepodobnejších misií druhej svetovej vojny, sa zameriava na podrobnosti plánu oklamať Nemcov ohľadom nadchádzajúcej invázie na Sicíliu pomocou mŕtveho tela s ukrytými dokumentmi, aby nepriateľ uveril, že útok prebehne v Grécku.

Klan Gucci (House of Gucci)

trailer Klan Gucci
Zdroj: bosshunting.com.au

Nedeľa 17. júla 2022

Klan Gucci je inšpirovaný šokujúcim skutočným príbehom impéria talianskeho módneho domu. Tri desaťročia rodinnej histórie, v ktorej nechýbajú láska, zrada, dekadencia, pomsta ani vražda, skladajú dokopy mozaiku toho, čo všetko so sebou nesie slávna značka Gucci.

Resident Evil: Vitajte v Raccoon City (Resident Evil: Welcome to Raccoon City)

Nedeľa 24. júla 2022

V Resident Evil: Vitajte v Racoon City, kedysi prosperujúcom domove farmaceutického gigantu Umbrella Corporation, je Raccoon City teraz vymierajúcim mestom na stredozápade. Exodus spoločnosti spravil z mesta pustatinu… s veľkým zlom pod hladinou. Keď sa toto zlo rozpúta, skupina preživších musí spolupracovať, aby odhalila pravdu a prekonala noc.

Westworld IV. (Westworld IV.)

westworld 4
Zdroj: slashfilm.com

Pondelok 4. júla 2022, každý pondelok nová časť

Populárny seriál, ktorý vo svojich troch doterajších sériách získal sedem cien Emmy a nominácie hneď na štyri Zlaté glóbusy, sa nechal inšpirovať rovnomenným filmom z roku 1973, ktorý napísal a natočil Michael Crichton.

Táto temná odysea nás zavedie do počiatku umelého vedomia a evolúcie hriechu. Westworld nám predstavuje svet, v ktorom je možné splniť každú ľudskú túžbu, či už ušľachtilú, alebo zvrhlú. Seriál očami realistických robotických bytostí odhaľuje samotnú podstatu ľudskosti a skúma hranice exotického sveta zasadeného do priesečníka blízkej budúcnosti a minulosti, s ktorou sa dá voľne manipulovať.

V starostlivo navrhnutom a rafinovane skonštruovanom parku sa návštevníkom otvára jedinečný svet, kde sa každý môže stať tým, kým odjakživa túžil byť. Žiadne pravidlá, žiadne zákony, žiadne právne postihy. Svet bez hraníc.

Zdroj: HBO

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -