Streamovacia služba HBO Max láka Slovákov týmito TOP 5 novinkami. Ktoré to sú?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Streamovacia služba HBO Max láka na novinky

Na Slovensku je streamovacia služba HBO Max už nejaký čas. Pokiaľ ste sa s ňou ešte nestihli zoznámiť, prinášame vám zoznam niektorých z noviniek, ktorých sa v apríli dočkáme. Samozrejme, bude ich omnoho viac, toto je len náš výber TOP 5 filmov a seriálov, ktoré si na malých obrazovkách pozrieme. Na ktoré sa tešíte najviac?

vymazaná scéna suicide squad
Zdroj: youtube.com

The Suicide Squad: Samovražedná misia (The Suicide Squad)

Nedeľa 3. apríla 2022

Vitajte v pekle, známom ako Belle Reve! Práve tak sa volá väznica s najvyššou mierou úmrtnosti v Spojených štátoch a práve tu sú držaní najhorší superzloduchovia komiksového sveta. Urobia čokoľvek, aby sa dostali von, dokonca sú ochotní stať sa členmi supertajnej a supertemnej operácie, v ktorej budú musieť na chvíľu prejsť na správnu stranu zákona.

Podarenú partičku budú vo filme tvoriť postavy ako Bloodsport, Peacemaker, Captain Boomerang, Ratcatcher 2, Savant, King Shark, Blackguard, Javelin či mnohými obľúbená psychopatka Harley Quinn. Keď ich vysadia na nepriateľmi obsadenom ostrove s úlohou „nájsť a zničiť“, bude mať plukovník Rick Flag čo robiť, aby skupinu udržal pohromade.

Reminiscence (Reminiscence)

Nedeľa 10. apríla 2022

Keď vypukla vojna, nostalgia sa stala spôsobom života a pre mnohých aj jeho cieľom: nebolo na čo sa tešiť, útek do minulosti, k svojim najbližším a za krásnymi spomienkami, sa javil ako dobrá obrana pred strachom z budúcnosti… Nick Bannister (Hugh Jackman) pomáha svojim klientom odomknúť stratené spomienky. Jeho život sa však navždy zmení po tom, čo prijme novú klientku Mae (Rebecca Ferguson).

Z bežnej práce sa razom stáva nebezpečná posadnutosť a Bannister počas hľadania pravdy o zmiznutí Mae odhaľuje šialené veci. Kam až je človek ochotný zájsť kvôli tým, ktorých miluje? Celovečerný debut spolutvorkyne sci-fi seriálu Westworld Lisy Joy.

králik peter recenzia
králik peter recenzia; Zdroj: tvqc.com

Králik Peter na úteku (Peter Rabbit 2: The Runaway)

Nedeľa 17. apríla 2022

Obľúbený nespratník Peter sa tentokrát rozhodne utiecť z farmy, pretože si myslí, že svojím správaním všetkým spôsobuje iba problémy.

V meste sa dostane do partie zvieracích zlodejov, ktorých novým cieľom sú farmárske trhy a šibal Peter do akcie zatiahne aj zvyšok rodiny a kamarátov. Záťah však nedopadne podľa plánu, a Peter tak za pomoci Thomasa a Bei musí napraviť, čo pokazil.

Správa o stave manželstva II. (State of the Union II.)

Nedeľa 17. apríla 2022

Oceňovaní scenáristi a režiséri Nick Hornby a Stephen Frears pokračujú v dômyselnom skúmaní vzťahov a ľudských skúseností v druhej sérii seriálu Správa o stave manželstva.

Liberálna agitátorka Ellen (Patricia Clarksonová) vytiahne svojho kozervatívneho, sebestačného manžela Scotta (Brendan Gleeson) z jeho komfortnej zóny do hipsterskej kaviarne v Connecticute, kde majú pred manželskou poradňou desať minút na to, aby vypili kávu, utriedili si myšlienky a pohádali sa. Medzi hádkami preberajú aj zrady z minulosti, svoj neustály vývoj aj to, ako by mohol vyzerať ich vzťah v meniacom sa svete.

Príbeh zvaný Gomora (A Story Called Gomorrah)

Streda 20. apríla 2022, každú stredu nová časť

Príbeh oceňovaného seriálu Gomora, ktorý vykresľuje dramatické príbehy neapolských mafiánov už od roku 2014 a momentálne máme k dispozícii jeho piatu sériu.

Príbeh o temných a nebezpečných uličkách Neapola, hemžiacich sa členoch zločineckej organizácie, ktorí bojujú o prevzatie kontroly nad „systémom“, vidíme očami jej tvorcov a kľúčových spolupracovníkov, a to od prvotného nápadu investigatívneho novinára a neskôr spisovateľa Roberta Saviana až po posledné dni. Sám Saviano nás hneď v úvodnej časti vezme Vespou po Neapole, aby nám priblížil proces písania románu Gomora a jeho premenu na scenár.

Zdroj: HBO Max

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -